Jet Air Dryers.png

Gaisa strūklas žāvētāji

Vai domājat par gaisa strūklas žāvētājiem savā higiēnas telpā?

Mēs nepārdodam gaisa žāvētājus, bet mēs zinām, kas strādā mūsu klientu labā. Ikviena higiēnas telpa veic citu darbu. Jums vissvarīgākā var būt higiēna, vērtība, komforts vai izskats. Un tā kā, iespējams, jūs investējat aprīkojumā vairāku gadu garumā, ir svarīgi pārliecināties, ka tas tiešām atbilst jūsu vajadzībām.

Šeit ir dažas lietas, ko mūsu klienti uzskata par noderīgu zināt par gaisa žāvētājiem:

Time efficient.png  Efektīva laika izmantošana?
Roku žāvēšana ar gaisa žāvētāju var aizņemt kādu laiku, un vienlaicīgi to var izmantot tikai viens cilvēks - vai esat gatavi rindām sastrēguma stundās? Jūsu higiēnas telpu apmeklētājiem jāspēj tajās ātri tikt iekšā un ārā no tām. Gaisa žāvētājiem nepieciešamas 10-45 sekundes uz cilvēku, un sastrēguma stundās nepieciešami vairāki žāvētāji, lai izvairītos no rindām un lietotājiem nebūtu jāslauka rokas biksēs.
 
Papīra dvieļus nepieciešams uzpildīt, lai uzturētu kārtību, bet dvieļa paņemšana aizņem tikai sekundi, un uzreiz pēc tam to var izmantot jau nākamais lietotājs. Vai sastrēguma stundas rada problēmu jūsu higiēnas telpām?
 
Serving multiple needs.png   Vai tiek apmierinātas vairākas vajadzības?
Gaisa žāvētāji paredzēti tikai pieaugušo roku žāvēšanai - kā jūs apmierināsiet visu savu higiēnas telpu apmeklētāju vajadzības? Jūs vēlaties, lai šī higiēnas telpa atbilstu ikviena lietotāja vajadzībām. Gaisa strūklas žāvētāji ir lieliski roku žāvēšanai, bet tā ir tikai viena lieta, kam tie paredzēti.
 
Papīra dvieļi arī parūpējas par visu, sākot no sejas mazgāšanas un deguna šņaukšanas līdz lūpu krāsas pielabošanai, kā arī tos var lietot bērni. Vai jūsu higiēnas telpu lietotājiem ir vēl kādas citas vajadzības bez roku noslaucīšanas?
 
Comfortable environment.png  Vai vide ir komfortabla?
Gaisa žāvētāji var būt trokšņaini un parasti nesader ar pārējiem higiēnas telpas aksesuāriem - vai tie iederēsies, neizlecot no kopējās vides? Jūsu higiēnas telpām jāatspoguļo Jūsu iestādes tēls. Ar gaisa strūklas žāvētājiem jūs iegūstat trokšņa līmeņus līdz 90 dB1. Tas var radīt problēmas viesiem vai cilvēkiem ārpus higiēnas telpas.
 
Papīra dvieļiem nepieciešama uzpilde, bet tie lieliski saplūst ar jebkuru higiēnas telpu un neizlec no kopējā stila. Vai jums ir higiēnas telpas, kurās vēlaties piedāvāt mieru un klusumu?
 
The full picture.png  Vai aina ir pilnīga?
Gaisa žāvētāji reklamē zemas uzturēšanas izmaksas, bet aizmirst par iegādi, uzstādīšanu un apkopi - vai tiešām jūs iegūstat vislabāko vērtību no savas naudas? Jums jāzina patiesās izmaksas un jānodrošina higiēnas telpās ieguldītās naudas vērtība. Gaisa strūklas žāvētāji sola izmaksāt lētāk zemo uzturēšanas izmaksu dēļ, bet jums jāpieskaita aprīkojuma iegāde, uzstādīšana un apkope, lai aprēķinātu patiesās izmaksas.
 
Papīra dvieļiem ir daudz zemākas fiksētās izmaksas, bet pārējās tekošās izmaksas variējas līdz ar lietotāju skaitu. Vai jums ir higiēnas telpas, kur izmaksu zināšana ir svarīga?
 
Cost efficient.png  Vai izdevīgi?
Gaisa strūklas žāvētāja atmaksāšanās var būt ilgāka, nekā paredzēts, ja jums nepieciešams pietiekami daudz iekārtu, lai tiktu galā ar pieprasījumu sastrēguma stundās - vai zināt savu higiēnas telpu apmeklēšanas līmeņus? Jūsu higiēnas telpām jābūt izdevīgām neatkarīgi no lietotāju skaita. Gaisa strūklas žāvētājiem ir zemākas darbības izmaksas, bet atmaksāšanās laiks var būt pietiekami ilgs, jo jums nepieciešams pietiekami daudz žāvētāju, lai tiktu galā ar sastrēguma stundām, pat ja parasti lietotāju skaits nav liels.
 
Papīra dvieļu gadījumā jūs maksājat par to, ko jūs izmantojat. Tekošās izmaksas var būt augstākas, bet vienmēr atspoguļos patieso lietotāju skaitu. Vai jums ir higiēnas telpas, kur izdevīgums ir galvenais faktors?
 
Minimal cleaning.png  Vai minimāla tīrīšana?
Mikrobi žāvēšanas plūsmā var tikt aizpūsti visapkārt - vai jūsu komanda veic pietiekamu tīrīšanu, lai uzturētu higiēnas telpu svaigu? Jūs vēlaties piedāvāt svaigas roku žāvēšanas alternatīvas savu higiēnas telpu apmeklētājiem. Var šķist, ka gaisa strūklas žāvētājiem nepieciešama minimāla apkope, tomēr tie regulāri jātīra, lai paliktu tīri, jo pārpalikumi no netīrām rokām bieži vien paliek žāvētājos.
 
Papīra dvieļi ir jāuzpilda, bet tie vienmēr ir svaigi, jo paliek aizsargāti, līdz tiem pieskaras lietotājs. Kurā no jūsu higiēnas telpām ir svarīgs augstāk minētais? 
 
Maximum hygiene.png  Vai maksimāla higiēna?
Vairāki lietotāji aizskar to pašu gaisa žāvētāja virsmu - kā jūs samazināsiet piesārņojumu? Higiēnai jūsu higiēnas telpās nekad nav pieļaujami kompromisi. Dažreiz lietotāji atvērtus un visu lietotus gaisa strūklas žāvētājus uzskata par mazāk higiēniskiem, jo lietotāji baidās no saskaršanās ar citu cilvēku mikrobiem.
 
Papīra dvieļiem pieskaras tikai lietotājs un tie atbilst higiēnas telpu prasībām ar visstingrākajiem nosacījumiem. Vai jums ir higiēnas telpas, kurās higiēna ir īpaši nozīmīga?
 
 
 

Lai kāds būtu jūsu viedoklis, vēlamies jums palīdzēt uzlabot tualetes telpu funkcijas. Mēs labprāt sniegsim jums ieteikumus vai veiksim tualetes telpu pārbaudi. Tikai vaicājiet.


Drukāt Lejupielādēt