Kā piešķirt mūsdienīgu noskaņu svētku maltītes galdam

- Ziemassvētku iedvesma ar rozīnīti

Mums visiem ir sapratne par to, kādas pazīmes nosaka tradicionālo Ziemassvētku gaisotni. Taču šoreiz nolēmām izmēģināt kaut ko atšķirīgu. Gribam aicināt veidot īpašu maltītes vidi, ko papildina daži jauni ieguvumi saistībā ar Ziemassvētkiem, lai atbalstītu jūsu uzņēmumu šajā ziemā. Vai, kā mēs labprāt to dēvējam, īstu svētku iedvesmu ar rozīnīti.

Tā kā Ziemassvētki parasti ir saistīti ar cerību un mīlestību, mūsu mērķis bija panākt īpašu maltītes noskaņu ar gaišām krāsām. Vispirms izvēlējāmies baltu «Tork LinStyle®» galdautu svaigai, modernai niansei. Tad uzlikām baltus, strukturētus šķīvjus un pieskaņotus stilīgus sudraba priekšmetus. Šo svarīgo komponentu vienkāršība noteica arī dzērienu glāžu, stikla lukturu un svečturu izvēli.

Nepārcentieties
Kad pienāk laiks mainīt sezonas galda noformējumu, daudz ieguvumu var sniegt izvairīšanās no pārmērībām – jo īpaši puķu dekorāciju izvēlē, tāpēc vispār no tām atteicāmies. To vietā izvēlējāmies dekorēt galdu ar egļu zariņiem un lieliem koku konusiem. Tas rada ideālu kontrastu galdam.Christmas_original.jpg

Apziņa, ka ir gādāts par visu
Lieliska pieredze jūsu viesiem nozīmē lielisku uzņēmējdarbību jums. Un vislabāko rezultātu dod pilna piedāvājuma pakete – piemērots ēdiens un piemērots galda noformējums ar atbilstīgām salvetēm. Tad viesi patiešām varēs labi justies, zinādami, ka ir gādāts par visu – līdz pat vissīkākajai  detaļai.

Kā no salvetes salocīt Ziemassvētku eglīti
Detaļas: Vai vēlaties, lai maltītes viesi vēl lielākā mērā izjustu Ziemassvētku gaisotni? «Tork Linstyle®» banketu salvetes ir izgatavotas tā, lai pēc izskata un taustes atgādinātu audumu, un ir piemērotas arī locīšanai. Ar nelielām pūlēm augstas kvalitātes salveti un kanēļa standziņu var ātri pārvērst par nelielu Ziemassvētku eglīti. Sekojiet mūsu video pamācībai, kur ir doti secīgi norādījumi, kā radīt papildu Ziemassvētku gaisotni.
 
Vai vēlaties atrast vēl citas salvešu locīšanas pamācības?
«Tork» Latvia Youtube kanālā atradīsiet daudzas jaunas iedvesmojošas pamācības ar secīgiem norādījumiem, kā iespējams salocīt «Tork LinStyle®» salvetes. Pamēģiniet!
 
Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti:
«Tork LinStyle®» zilzaļa banketu salvete, 1/4 locījums: Art. Nr. 478847 
«Tork LinStyle®» balta galdauta rullis, Art. Nr. 474581
Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» brošūru šeit

Drukāt Lejupielādēt