BIM_article_original.jpg

Nerūsējošās elegances dozatoru līnija

Lai atvieglotu laba dizaina iekļaušanu augstas klases tualetes telpās, ir sākta «Tork®» nerūsējošā tērauda dozatoru sērijas «Tork Image Design™» produktu ražošana. Protams, tie ir pieejami arī kā BIM objekti.

 
Nerūsējošās elegances dozatoru līnija
 
«Tork Image Design™» līnija ir paredzēta izmantošanai ekskluzīvās tualetes telpās un īpaša iespaida atstāšanai uz apmeklētājiem. Dozatoros ekskluzīvs dizains ir apvienots ar funkcionalitāti, un, tā kā tualetes telpa atspoguļo arī uzņēmuma profilu, jūsu klienti noteikti būs apmierināti. Katram «Image Design» līnijas dozatoram ir viegli matēta nerūsējošā tērauda korpuss, patīkamas līnijas un izsmalcināti liekumi. Speciāls virsmas pārklājums nodrošina, ka uz virsmas nepaliek pirkstu nospiedumi, tāpēc dozatori vienmēr izskatās nevainojami. Sērija jau ir ieguvusi vairākas prestižas dizaina balvas, piemēram, «CMS Purus Award», «Red Dot Award» un «Svenska Designpriset» balvu.
TORK UK 4 WR 0139.jpg
Pieejami kā BIM objekti
 
Kā uzskata «Tork», piedāvājot projektētājiem dažādus dozatorus kā BIM objektus, tiek sniegts būtisks pakalpojums. Tādējādi daudz vieglāk var veikt dozatoru plānošanu projektā un higiēnas telpu rasējumu vizualizēšanu 3D modeļos. «Image Design™» līnijas produkti ir pieejami kā BIM objekti programmām ArchiCAD un Revit, turklāt dažus elementus var lejupielādēt arī programmām SketchUp, VectorWorks un AutoCAD.


Ja jauninājumam ir būtiska nozīme
 
«Tork Image Design™» ietver astoņus līdzīga izskata dozatorus. Bezskāriena dozatori ar sensoriem ir ideāli piemēroti tualetes telpām, kurās jānodrošina augstāks higiēnas līmenis vai vienkārši izsmalcinātāks stils. Tāpat ir iespēja izvēlēties universāla dizaina manuālo ziepju dozatoru ar pogu, jo tas ir viegli lietojams visiem, tostarp bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un invalīdiem.
 
Lai vēl vairāk uzlabotu iespaidu par tualetes telpu, varat pievienot brīvi novietojamus papīra dvieļu dozatorus uz izlietnes virsmas un ietvert arī jauno pakaramo, kas ir veidots tādā pašā stilā kā dozatori. Pētījumi parāda, ka apmeklētāji novērtē iespēju izmantot pakaramo, lai personiskās mantas nav jāliek uz grīdas.
TORK UK 3 WR 0596.jpg
 
«Tork Image Design™» ir lieliska izvēle tādiem dizaina projektiem kā tualetes telpas augstas klases birojiem, privātklīnikām, golfa klubiem, viesnīcām un restorāniem. Projektēšana sadarbībā ar «Tork» atstās labu iespaidu uz jūsu klientiem un viņu apmeklētājiem. Turklāt jūs varat būt pārliecināti, ka SCA un «Tork» – ar daudzu gadu laikā uzkrāto pieredzi dozatoru izstrādāšanā – garantē funkcionalitāti.