get-detailed-lift-off-original.jpg

Samaziniet lidmašīnu apkopes laiku

Lidmašīna, kas atrodas uz zemes, rada izmaksas.
Lidmašīna gaisā dod ieņēmumus.
Lidmašīna, kas nepareizi darbojas, atrodoties gaisā, izraisa katastrofu.
 
Lidmašīnu apkopes mērķis ir samazināt dīkstāves, nepieļaujot nekādus kompromisus attiecībā uz kvalitāti un drošību. Tehniķu rīcībā ir sarežģīti instrumenti, un viņi ir mācījušies daudzus gadus, lai spētu rūpēties par dārgo aprīkojumu un garantētu drošību tūkstošiem cilvēku. Taču daudzi tehniķi vēl aizvien izmanto lupatas, lai gan mūsdienās ir pieejami moderni slaucīšanas un tīrīšanas līdzekļi. Rezultātā viņi zaudē laiku un apkope ieilgst.
 

Aizstājiet lupatas ar industriālajām salvetēm

«Tork» industriālās salvetes ir jaunākās paaudzes industriālās tīrīšanas līdzekļi. Tās ir izstrādātas, ņemot vērā aviācijas vajadzības, un ir BMS sertificētas, lai atbilstu pasaules augstākajiem standartiem. Salīdzinot ar lupatām, ar tām tīrīšanu un slaucīšanu var veikt vieglāk un efektīvāk (apstiprināts pētniecības institūta «Swerea» veiktos pētījumos).
Mūsdienīgi tīrīšanas un slaucīšanas līdzekļi arī palielina klientu uzticību. Lupatas rada iespaidu, ka apkārt valda nekārtība un ka uzņēmumā tiek izmantotas novecojušas tehnoloģijas, tāpēc klientu audita rezultāti ir sliktāki.
 

Paaugstiniet produktivitāti, nepieļaujot nekādus kompromisus attiecībā uz kvalitāti un drošību

Daudzi apkopes un remonta uzdevumi ir saistīti ar slaucīšanu un tīrīšanu. Sarežģītības dēļ tehniķiem šis darbs ir jāveic manuāli. Tā kā lupatas ir ļoti neefektīvas, tīrīšana un slaucīšana aizņem vairāk laika un prasa lielākas pūles, lai gan lietderīgāk būtu pievērsties citiem svarīgiem uzdevumiem. Galu galā tiek izšķiests tehniķu laiks. Salīdzinājumā ar lupatām «Tork» industriālajām salvetēm ir labāka uzsūkšanas spēja, tās ir mazplūksnainas un tām piemīt antistatiskas īpašības. Tās izmantojot, vajadzēs...
  • Par 30% mazāk laika
  • Par 20% mazāku piepūli
  • Par 40% mazāk šķīdinātāju
 
Get-detailed-LiftOff_TOL_GD_850x350_2.jpg
 

Ietaupiet tehniķu laiku

Pilnīgai lidmašīnas apkopei parasti vajag 50 tūkstošus cilvēkstundu. Varbūt lielu daļu no šī laika varētu ietaupīt? «Tork» industriālās salvetes lietojamas kopā ar dozatoru sistēmu, ko viegli var uzstādīt jebkurā darba vietā. Tā tiek panākta atbilstība 5S principiem un nodrošināta piemērotu līdzekļu pieejamība visur, kur nepieciešams. Vairs nav jātērē laiks, lai savāktu un izmestu izlietotās lupatas.
 

Samaziniet gaistošo organisko savienojumu emisiju un nodrošiniet ISO sertifikāciju

Apkopes un remonta laikā bieži vien ir nepieciešami šķīdinātāji. Lupatas ir smagas, un tās uzsūc daudz šķīdinātāju, līdz ar to tehniķi tiek pakļauti augstam GOS emisijas līmenim. Ar «Tork» industriālajām salvetēm jālieto mazāks daudzums šķīdinātāju, un tas dod iespēju iegūt ISO sertifikāciju, kā arī nodrošina labāku darba vidi.

Drukāt Lejupielādēt