Tork-bestx2-original.jpg

Uzlabojiet audita rezultātus

Ja tiek veiktas piegādes citiem rūpniecības uzņēmumiem, klientu audita rezultāti var veicināt uzņēmējdarbību vai arī to sagraut. Tā tas vienkārši ir. Kad uzņēmumā ierodas klienti, viņi sagaida, ka ražošanas vide būs moderna, tīra un sakārtota. Taču vecu, netīru lupatu kaudzes rada nekārtīgu un neprofesionālu iespaidu, lai cik modernas būtu telpas un iekārtas.

«Ja rūpnīcā valda nekārtība, rodas iespaids, ka tajā tiek ražoti nekvalitatīvi produkti un ka uzņēmums nav pietiekami profesionāls.»
– Galvenais kvalitātes kontroles speciālists, Polija

Aizstājiet lupatas ar «Tork» industriālajām salvetēm

Viens no vieglākajiem un ātrākajiem veidiem, kā uzlabot klientu audita rezultātus, ir aizstāt lupatas ar «Tork» industriālajām salvetēm — jaunākās paaudzes industriālās tīrīšanas līdzekļiem. Tās palīdzēs darbiniekiem veikt tīrīšanu un slaucīšanu ātrāk, vieglāk un efektīvāk. Apvienojumā ar mūsu modernajiem dozatoriem tiek nodrošināta tīrāka darba vide un atbilstība 5S principiem. Tādējādi telpas rada profesionālu iespaidu un tiek iegūta pārliecība, ka esat partneris, kas piegādā augstas kvalitātes produktus. Līdz ar to audita rezultāti uzlabojas un palīdz saglabāt uzņēmējdarbību un piesaistīt jaunus klientus.

Uzlabojiet kvalitāti ar nemainīgu efektivitāti

Parasti lupatas ir sagrieztas dažādu materiālu vecas drēbes. Tāpēc to efektivitāte ir atšķirīga. «Tork» industriālās salvetes ir paredzētas konkrētam uzdevumam. Tās vienmēr nodrošina nemainīgu, augstu efektivitāti. Ja ir skaidri zināms, ko var sagaidīt no tīrīšanas produktiem, slaucīšana un tīrīšana kļūst ātrāka un vieglāka. Tas mudina darbinieku paveikt darbu kārtīgi, līdz ar to samazinās paviršības risks. Rezultāts: augstāka un vienmērīgāka kvalitāte.

Palieliniet motivāciju

Tīra grīda rūpnīcā pozitīvi ietekmē arī vadītāju un darbinieku morālo stāvokli un motivē viņus strādāt labāk. Ja viss rit raiti, darbiniekiem ir lielākas izredzes saņemt prēmijas, un tas savukārt vēl vairāk palielina viņu motivāciju un ļauj izjust gandarījumu par darbu. Ieguldījums labākos tīrīšanas un slaucīšanas līdzekļos ir ieguldījums darbiniekos.

Samaziniet stresu

Visiem ir zināms, ka daudz kas ir jāpārdomā, kad tuvojas klientu audits. Izmantojot «Tork» industriālās salvetes, būs par vienu problēmu mazāk. Tas ne tikai palīdzēs iegūt labākus audita novērtējumus, bet arī mazinās stresu.


Drukāt Lejupielādēt