Pievērsiet uzmanību detaļām

Industriālā tīrīšana, nelielas detaļas var radīt lielas iespējas.

 
Veicot pastāvīgus uzlabojumus, katra sekunde ir svarīga neatkarīgi no tā, kur tā iegūta. Jūs varat uzstādīt visjaunākās tehnoloģijas iekārtas ar perfektu izvietojumu uzņēmumā. Jūs varat optimizēt ražošanas līnijas un apmācīt darbiniekus, lai viņiem būtu vislabākās iemaņas. Taču, pievēršot uzmanību kopainai, viegli var aizmirst nelielas, tomēr ļoti būtiskas detaļas, piemēram, tādas kā tīrīšana un apkope. Tieši tādēļ lupatu izmantošana ir pagātne. Ir pienācis laiks atbrīvoties no tradīcijām un lupatām. Ir pienācis laiks pievērst uzmanību detaļām.
 
GetDetailed_Bestx2_TOL_700x500_2.jpg


Uzlabojiet audita rezultātus

Ja tiek veiktas piegādes citiem rūpniecības uzņēmumiem, klientu audita rezultāti var veicināt uzņēmējdarbību vai arī to sagraut. «Tork» industriālās salvetes, kas ir ievietotas modernos un ērtos dozatoros, palīdz uzlabot kvalitāti. Tā darba vietā tiek uzturēta kārtība atbilstoši 5S principiem un tiek radīts profesionāls iespaids, kas nodrošina augstākus audita novērtējumus. Tīra grīda rūpnīcā pozitīvi ietekmē arī vadītāju un darbinieku morālo stāvokli un motivē viņus strādāt labāk. 
Lasīt visu rakstu

Get-detailed-lift-off-rectangle.jpg


Samaziniet lidmašīnu apkopes laiku

Lidmašīnu apkopes mērķis ir samazināt dīkstāves, nepieļaujot nekādus kompromisus attiecībā uz kvalitāti un drošību. Tehniķu rīcībā ir sarežģīti instrumenti, un viņi ir mācījušies daudzus gadus, lai spētu rūpēties par dārgo aprīkojumu un garantētu drošību tūkstošiem cilvēku. Taču daudzi tehniķi vēl aizvien izmanto lupatas, lai gan mūsdienās ir pieejami moderni slaucīšanas un tīrīšanas līdzekļi. Rezultātā viņi zaudē laiku un apkope ieilgst.
 

Darba ražīgums sākas ar darbiniekiem

Ja runa ir par darba ražīguma celšanu, ne vienmēr ir viegli panākt, lai efektīvas iniciatīvas tiktu realizētas praksē. Uzziniet, kā īstenot plānoto dzīvē, ņemot vērā darbaspēka vajadzības un nodrošinot darbiniekiem vienkāršus un elastīgi lietojamus produktus slaucīšanai un tīrīšanai, lai veiktās izmaiņas būtu ilglaicīgas.


Tīrīšana apliecina rūpes

Apkope apliecina ne tikai rūpes par iekārtām. Tās ir rūpes arī par jūsu darbiniekiem. Pētījumi liecina, ka ar tehnisko apkopi bieži ir saistīti dažādi negadījumi. Pareizi pamatprincipi lielā mērā var ietekmēt vispārējos drošības rādītājus.

Pierādītas darba ražīguma priekšrocības

Mūsdienās lielākā daļa rūpnieciskās ražošanas klientu Eiropā slaucīšanas un tīrīšanas darbiem izmanto lupatas un nomātos materiālus.
Neatkarīgi testi ir pierādījuši, ka «Tork exelCLEAN®» tīrīšanas drānas ir pārākas par lupatām un nomātiem materiāliem, jo ietaupa laiku, pūles un šķīdinātāju patēriņu tā paša uzdevuma paveikšanai:
 
  • līdz 35% mazāk laika

  • līdz 41% mazāk šķīdinātāju

  • līdz 31% mazāk pūliņu

Ritiniet lejup, lai pasūtītu paraugu

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piedāvājums ir spēkā, kamēr preces ir noliktavā. Piegāde var ilgt 30 dienas. Viens pasūtītājs var pasūtīt tikai vienu paraugu.


Drukāt Lejupielādēt