SpringStyling_Original_5200x3500.jpg

Ļaujiet pavasarim izrotāt galdu

Ne tikai labs ēdiens piesaista viesus galdam. Iedvesmojošs galda klājums lielā mērā ietekmē mūsu izjūtas un noskaņu.

Kā bez piepūles panākt glītu galda noformējumu un kuras krāsas ir vispiemērotākās pavasarim? Mēs lūdzām stilistes Helēnu Štrausu un Mariju Delici izveidot iedvesmojošu galda klājumu pavasarim.
 
SpringStyling_article_250x400.jpgAr pavasari atnāk gaisma un siltums. Kad daba atkal atdzīvojas, mēs vēlamies, lai apkārt būtu krāsainība un zaļumi – dekorācijās un uz galda.
 
Šopavasar tendencēs dominē pasteļtoņi, sārtās un gaišzilās nokrāsas, ko vēlams kombinēt ar klasisko balto krāsu, saka stila studijas «byMildred» dizainere un dibinātāja Helēna Štrausa. Šeit viņa strādā kopā ar savu kolēģi Mariju Delici, rakstot par stila un interjera dizaina jautājumiem laikrakstiem un blogiem, kā arī sadarbojoties dažādos mēbeļu un interjera dizaina projektos.
 
- Mūsu pavasara galda klājuma pamatā ir balta «Linstyle®» salvete. Tai ir liels izmērs, kas sniedz jaunas iespējas, piemēram, elegantu locījumu moderniem ēdienkaršu turētājiem, saka Marija Delice. Un kopā ar mazāku, krāsainu salveti – tā kā šeit lietojām sārtos toņos un divās atšķirīgās krāsās – rodas pavasarīga izjūta, – tas viss atgādina puķes un izplaukušus zarus. Mazo salveti ir ideāli turēt pa rokai, savukārt lielāko var pārklāt pāri ceļiem, viņa piebilst.SpringStyling_article_300x300.jpg
 
Dekorēšanai Helēna un Marija iesaka izmantot ziedus.
- Tā ir vienkārša un gaumīga dekorācija uz salvetes, taču varat arī ļauties fantāzijas lidojumam. Labs ieteikums ir ievērot krāsu shēmu, kas pieļauj maksimālu elastīgumu, vienlaicīgi saglabājot mierīgu un elegantu izskatu. Krāsa ietekmē to, kā mēs uztveram maltīti, tāpēc tas ir svarīgs apsvērums gan ēdiena pasniegšanā, gan galda noformējumā. 
Ļaujiet galda klājuma krāsām atspoguļot ziedus uz galda vai aizņemieties krāsas no tādiem pavasara dārzeņiem kā sparģeļi un lociņi, iesaka Helēna.
 
SpringStyling_article_500x500.jpg

Tā var izveidot ēdienkartes turētāju ar «LinStyle» palīdzību

1. Atlokiet salveti

2. Uzlokiet 1/4 salvetes

3. Izdariet to vēlreiz

4. Salokiet malas atpakaļ uz centru vertikāli

5. Ielieciet ēdienkarti/dekoru priekšējā kabatiņā. Voila!