Spring Styling LinStyle Mustard Napkins

Pavasara zīmes ikvienā galda klājumā

Pēc aukstajām ziemas dienām mēs meklējam pavasara zīmes, jo gaisma un daba paver ceļu dzīvībai, kas atkal mostas. Pavasarī mēs esam gatavi krāsām.

SpringStyling_HoReCa_article_300x300.jpg
Daba apvienojumā ar siltajām nokrāsām joprojām ir populāra tendence interjera dizainā. Sinepju dzeltenais, auzu un tumšbrūnais tonis lieliski izskatās apvienojumā ar koku dažādos kontekstos. Piemēram, šeit var redzēt mimozas dzelteno krāsu kopā ar gaišu koka apdari. Līdz ar balto un zaļo krāsu tas rada jauku pavasara noskaņu uz vakariņu galda.
 
Mēs izmantojām jauno «Linstyle®» sinepju krāsas banketu salveti kombinācijā ar «LinStyle®» balto banketu salveti. Tās abas daļēji pārklājām, lai pievērstu uzmanību katrai krāsai. Pēc tam piestiprinājām salvetes pie šķīvja ar koka veļas knaģi un beigu niansei pievienojām mimozas zariņu. Tāpat var izmantot nerūsējošā tērauda vai cita materiāla fiksatoru – ļaujiet savai iztēlei darboties. Uz galda izvēlējāmies novietot papīra paliktni uz kura redzama ēdienkarte.
 
Pavasarī mums patīk dekorēšanai izmantot sakņaugus apvienojumā ar ķiršu zariņiem, taču šoreiz mēs izvēlējāmies jaunās sinepju krāsas akcentēšanai lietot mimozu. Jaukam papildinājumam izgrebām kāpostu un ielikām tajā stikla trauku ar mimozas zariņiem, kas rada iespaidīgu un skaistu efektu. Izgrebta kāposta vāzē skaisti izskatās arī daudzas citas puķes.
 
 
 
 
Galda klāšanai lietotie produkti:
«Tork LinStyle®» sinepju krāsas banketu salvete, art. Nr. 478859
«Tork LinStyle®» balta banketu salvete, art. Nr. 478711
«Tork®» šķīvja paliktnis ar iespiedumu, sazinieties, lai izveidotu savu dizainu