SummerStyling_HRC_Original_5200x3500.jpg

Jūras iedvesmots vasaras galda noformējums

Vasaras laikā mēs visi labprāt pavadām laiku pie jūras, sēžot ārā zem zvaigžņotajām debesīm, baudot gardu maltīti un priecājoties par vieglo vasaras brīzi.

Vasaras laikā mēs visi labprāt pavadām laiku pie jūras, sēžot ārā zem zvaigžņotajām debesīm, baudot gardu maltīti un priecājoties par vieglo vasaras brīzi. Helēna un Marija izveidoja galda klājumu zilos toņos ar smilškrāsas un baltās krāsas toņiem. Tādi materiāli kā koks, korķis, gliemežvāki, akmentiņi un zaļumi rada jūras un vasaras brīzes iespaidu.
 
SummerStyling_HRC_article_300x300.jpg– Mēs izmantojām dažādu zilu nokrāsu salvetes. Gaišzilas «Tork» pusdienu salvetes un zilzaļas banketu salvetes ar tekstūru. Tad mēs tās salocījām kopā, ar atšķirīgām krāsām un tekstūrām piešķirot daudzdimensiju iespaidu, – stāsta Helēna, kas uzskata, ka ir svarīgi, lai apmeklētāji baudītu ne tikai maltītes garšu un aromātu, bet arī tās vizuālo noformējumu.
 
– Izmantojiet visas savas sajūtas! Kombinējiet krāsainas salvetes ar baltajām un lietojiet sveces, salvetes un galdautus, lai radītu jaunu noskaņojumu vai mainītu iespaidu – tas vienlīdz attiecas gan uz galdiņiem telpās, gan ārpus telpām. Mūsu galda noformējumā pievienojām papildu akcentu ar jūrai raksturīgiem aksesuāriem. 
 
Mēs atvērām lielo zilzaļas krāsas salveti un iekšpusē ielikām mazāko gaišzilo salveti. Tad diagonāli nolocījām lielo salveti, lai kļūtu redzama gaišā salvete. Zilie toņi vedina domāt par jūru un ūdeni – tas ir ideāls piederums uzkodu platei.
 
Lietotie produkti:
«Tork» zilganzaļa banketu salvete ar reljefrakstu, art. Nr. 470312
«Tork» gaišzila pusdienu salvete, art. Nr. 477844
«Tork Premium Airlaid» balta galdauta rullis, art. Nr. 474581
«Tork Premium Linstyle®» balta banketu salvete, art. Nr. 478711
SummerStyling_HRC_article_300x200.jpg
 
Radiet jūras iedvesmotu vasaras tēmu:
  • Izmantojiet dabiskas krāsas: zilos, zaļos un smilškrāsas toņus.
  • Dekorēšanai lietojiet tādus dabiskus materiālus kā koks, korķis, gliemežvāki, akmentiņi, augi un smiltis.
  • Noformējumu papildiniet ar lukturiem, eļļas lampām vai svecēm.