Tork_Easy_Handling_Shelf_ready.tif

Vairāk laika viesu apkalpošanai un mazāk laika produktu apstrādei

Ieejot noliktavas telpā, ir nepieciešams ātri atrast vajadzīgo produktu, kā arī viegli tam piekļūt. Tas ir tik vienkārši. 

Lai atvieglotu jūsu darbu, tagad mēs iepazīstinām ar jauno salvešu iepakojumu, ko raksturo «Tork Easy Handling®» iezīmes. 

Izgudrojums kastē

478712_dinner_napkin_easy_handling.jpg
Pēc radošām pārdomām par to, kā panākt, lai mūsu iepakojums kļūtu daudzpusīgāk lietojams, esam izstrādājuši jaunu salvešu kasti ar «Tork Easy Handling®» iezīmēm. Kaste tikai jāatver perforācijas vietā, un tā pārvēršas par tieši plauktā novietojamu salvešu displeju, ko viegli atrast un kam viegli piekļūt. 

Vieglāk atrast

Lai atrastu vajadzīgās salvetes telpā, kas ir pilna ar gandrīz identiskām kastēm, ir nepieciešams laiks.  Taču tagad tas ir mainījies.  Jaunās displeja kastes dizains apvienojumā ar uzlabotu marķējumu un identifikācijas atveri ļauj daudz vieglāk redzēt, kas atrodas kastēs (un kādā krāsā ir salvetes), tās nemaz neatverot.

Atbilst esošajiem standartiem

Jaunais iepakojums atbilst esošajiem etaloniem, lai būtu piemērots pašreizējiem loģistikas un glabāšanas risinājumiem.

Labāks iepakojums, labāks darbs

Laika ietaupījums saistībā ar piegādāto produktu apstrādi liecina par labu darbu.  Jo mazāk laika jūs pavadāt noliktavas telpās, jo vairāk laika varat atvēlēt viesu apkalpošanai.