Lai mūsu sistēmas kalpotu vairākām lietotāju paaudzēm

Mēs zinām, ka jums ir vajadzīgas ļoti uzticamas sistēmas, lai jūs varētu pievērsties savai uzņēmējdarbībai. Tāpēc visas mūsu izstrādātās sistēmas tiek pakļautas rūpīgiem laboratorijas un ekspluatācijas izmēģinājumiem un kvalitātes pārbaudēm, un tikai tad notiek to prezentācija.

Nav nekas neparasts ieraudzīt pirms daudziem gadiem ražotus «Tork» dozatorus. Dažkārt pie sienas pat var redzēt tādus «Tork» dozatorus, kas ir kalpojuši no 20. gadsimta astoņdesmitajiem gadiem, un tas nozīmē, ka miljoniem apmeklētāju no tiem ir ņēmuši ziepes, papīra dvieļus un tualetes papīru. Taču tie joprojām strādā.
 
TOL_wolfs_714x294.jpg
 
 «Tork» dozatori no 20. gadsimta astoņdesmitajiem gadiem

Daudzkārtīgas pārbaudes – miljoniem reižu

Mūsu pilnīgotajās laboratorijās visas dozatoru un papildinājumu sistēmas tiek pārbaudītas kopā, lai novērtētu, vai dozēšanas funkcija, mehāniskā un ķīmiskā izturība atbilst mūsu ambiciozajiem standartiem. Mēs izmantojam rūpnieciskos robotus, lai panāktu mehānisko ilgizturību un pārbaudītu miljoniem dozēšanas ciklu. Tiek veikti trieciena un cietības izmēģinājumi, iepakojuma pārbaudes, glabāšanas pārbaudes zemā un augstā temperatūrā, ķīmiskās izturības u.c. izmēģinājumi, lai panāktu, ka vienmēr var uzticēties mūsu produktu darbam.

«Mēs esam tālu gājuši, lai nodrošinātu produktu atbilstību standartam, kas mūs ir padarījis par globālo līderi profesionālās higiēnas jomā. Izmēģiniet mūsu sistēmas, un jūs pamanīsiet, ar ko tās atšķiras.» 

- Agnēta Rīdenstama, «Tork» vispārējo laboratorijas pakalpojumu vadītāja


TOL_wolfs2_714x294.jpg

Paredzēti un izmēģināti visdažādākajiem lietojumiem

Uzņēmumā «Tork» top produkti, kas ir gatavi reālajai pasaulei. Lai gan dozēšanas sistēma sākotnēji bija paredzēta birojam, tas nepavisam nenozīmē, ka to nevarētu izmantot bārā vai sporta arēnā, visdažādākajos apstākļos. Ekspluatācijas izmēģinājumos mūsu sistēmas tiek pakļautas paredzamām un neparedzamām situācijām, tādējādi nodrošinot to spēju funkcionēt dažādos apstākļos. Rezultātā ir iegūti produkti, kas darbojas bez problēmām un ir maksimāli uzticami.
 
Nav nejaušība, ka dažkārt ir iespējams sastapt pirms daudziem gadiem ražotas «Tork» sistēmas, kas joprojām strādā. Mūsu produktu izmēģinātāji katru dienu ir laboratorijā, ražotnē, pat mežā, lai nodrošinātu mūsu produktu vienreizējo kvalitāti. Tāpēc varat mums uzticēt rūpes par higiēnu un pievērsties svarīgākiem jautājumiem – rūpēm par savu uzņēmējdarbību.

Drukāt Lejupielādēt