FOTO ESTONIA 3.jpeg
Arhitekti

«2theloo» atver Igaunijā pirmās tualetes, kas ir «labākas nekā mājās»

31/05/2016

Iedvesmojošas ziņas no Tork®. Pavasaris 2016

«2theloo» pieredze


Sestdien, 21. maijā, tika oficiāli atklāta pirmā «2theloo» tualete Igaunijā. Pirmais «2theloo» tualešu veikals atrodas Tartu tirdzniecības centrā «Kvartal». 

Jaunajā «2theloo» līdztekus parastajām tualetēm tiek piedāvāta tualetes telpa ģimenēm un apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām, bērnistaba, dekoratīvās kosmētikas zona un veikals, kur var iegādāties dāvanas, dažādus nieciņus un tualetes piederumus. Mazgāšanas zonā izvietoto iedvesmojošo uzskates līdzekļu un skatu piesaistošo objektu dēļ «2theloo» apmeklējums kļūst par neparastu un aizraujošu pieredzi. 


FOTO ESTONIA.jpegPar «2theloo»

«2theloo» ir ļoti veiksmīga Nīderlandes publisko tualešu veikalu koncepcija, ko raksturo vienmēr tīras tualetes, unikāls tualetes dizans un veikals ar tualetes piederumiem un dāvanām. «2theloo» demonstrēja iespaidīgu izaugsmi jau pēc pirmā veikala atvēršanas Amsterdamā 2011. gadā, un tagad uzņēmumam ir vairāk nekā 200 tualešu veikalu visā pasaulē. «2theloo» var atrast tirdzniecības centros, degvielas uzpildes un dzelzceļa stacijās 15 dažādās valstīs.


Cik svarīgi, lai tualetes būtu tīras

Nesen SCA – «2theloo» partnera – veikts globāls patērētāju viedokļa pētījums parādīja, ka vissvarīgākās vietas saistībā ar higiēnas nodrošināšanu ir tualetes, kafejnīcas, dušas telpas un publiskie baseini. Sešas no 10 sievietēm respondentēm atzina, ka nepietiekama higiēna sabiedriskās vietās ierobežo viņu dzīvi. 52% sieviešu norādīja, ka viņas ir atturējušās izmantot sabiedriskās tualetes higiēnas apsvērumu dēļ. «2theloo» ir izrādījusies augstas kvalitātes publisko tualešu koncepcija, kas publiskās tualetes nepatīkamo tēlu ir kardināli mainījusi uz pretējo, panākot, ka tagad tās ir kļuvušas par visiem apmeklētājiem patīkamu vietu. 


Par tirdzniecības centru «Kvartal»

Tirdzniecības centrs «Kvartal», kas aizņem 34000 m² lielu platību, ir lielākais tirdzniecības centrs Pjatigorskā. Tirdzniecības centrā apmeklētājiem tiek piedāvātas daudzas laika pavadīšanas iespējas – tajā ir kinoteātris, ēdināšanas zona, slidotava un dažādi veikali. Pēc atjaunošanas 2011. gadā piecu stāvu tirdzniecības centrs ir kļuvis par populāru izklaides un sociālo aktivitāšu vietu. 

«2theloo» atradīsies tirdzniecības centra pirmajā stāvā. 

FOTO ESTONIA 2.jpeg


Lasīt vairāk par «2theloo» projektiem. 


Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt