Tork Natural Lunch Napkin
Ēdināšana

Šoruden saglabājiet dabiskumu

28/09/2017

Katram gadalaikam ir savi elementi, kas iedvesmo radošo garu. Tāpat kā veids, ko izvēlamies maltīšu noformēšanai. Pazuduši izteiksmīgie vasaras pasteļtoņi –ir parādījušās piesātinātās sarkanās un brūnās nianses un dabiskās rudens krāsas.

Tomēr tendence arvien vairāk tuvoties dabai nepavisam nenozīmē, ka joprojām ir pareiza tāda veca klišeja kā mazāk ir vairāk. Tieši pretēji – sava radošuma atklāšana, kombinējot vecus un jaunus materiālus, formas un krāsas, ir daļa no prieka.

Galda noformējumam izmantojām visas jaunās, no 100% pārstrādāta papīra izgatavotās «Tork Natural» pusdienu un banketu salvetes, kuru dabiski brūnā krāsa lieliski atbilst vienkāršai rudens krāsu shēmai. Vienlaicīgi tās lieliski atgādina, ka vadāt ilgtspējīgu uzņēmumu. Galda noformējumu papildina parasti, klasiski balti šķīvji un nelieli šķīvīši ar zelta maliņu.Natural_napkin_tablesetting_original.jpg

Ja ir koka galds, pavisam var atteikties no galdauta. Akcentējiet vienkāršību, uzliekot lietotus alvas traukus, kuros ievietoti papildu galda piederumi un salvetes. Nebaidieties izmantot atšķirīgu metālu izstrādājumus. Mēs izvēlējāmies apvienot griestu lampas, kam ir vara kupols, un alvas traukus, lai radītu pilnīgi nesaskaņotu izskatu. 

Un vēl kas: neaizmirstiet ienest gadalaikam atbilstošus elementus no dārza. Nogrieziet dažus zaļus zarus un ielieciet tos izturīgā vāzē. Papildu individualitātei var pievienot vēlos ziedošos augus, kas rada vēl brīnišķīgāku rudens krāsu paleti.

Novēlam lielisku rudeni!


Jūsu galda klājuma kontrolsaraksts:

1. Individualizēts salvetes iespiedums – iespiediet uz salvetēm logotipus, nosaukumus un pārdomātus vārdus. Mēs garantējam, ka tas nepaliks nepamanīts.

2. Krāsas – kombinējiet dabiskos un neitrālos toņus ar tādām izteiksmīgām rudens krāsām kā sarkanās, brūnās un oranžās nokrāsas.

3. Materiāli – saglabājiet dabisko izskatu un veidojiet akcentus ar metāla elementiem.

4. Dekorēšana – zaļi zari izturīgā vāzē, papildu krāsainībai pievienojiet rudens lapas.


Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti:

• «Tork® Natural» banketu salvete, art. Nr. 477352 

• «Tork® Natural» pusdienu salvete, art. Nr. 477350  

• «Tork® Natural» pusdienu salvete, art. Nr. 477351 

 


Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt