christmas_tablesetting_original.jpg
Ēdināšana

Ziemassvētku noskaņas radīšana

23/11/2017

Decembrī sākas laika atskaite vienam no pašiem gaidītākajiem, bet vienlaikus arī rosīgākajiem periodiem. Tāpēc ir īpaši svarīgi radīt tādus brīžus, kad var atlikt malā visu, kas saistīts ar Ziemassvētku dāvanu iegādi, un sagatavot paveicamo darbu sarakstus. Vieta, kur vakariņu viesi var atslābināties un pievērsties svarīgajam dzīvē: piemēram, ģimenei, draugiem un ēdienam. Vai ļoti sāk izskatīties pēc Ziemassvētkiem?

Ziemassvētku noformējuma gatavošana vienmēr rada prieku. Kaut gan jāņem vērā daudzas tradīcijas, tāpat paveras plašas iespējas radošai izpausmei. Mūsu Ziemassvētku galda klājumam esam izmantojuši gan klasiskos svētku elementus, gan pāris rotaļīgu detaļu.
 
Sāciet ar balto – pēc tam pievienojiet krāsu
Balti šķīvji ir lielisks sākums, jo tie rada svaigu pirmo iespaidu. Pēc tam mēs pievienojām nedaudz lauku vienkāršības, izmantojot tādus dabiskos materiālus kā amariļļi, zaļas sūnas un mazas Ziemassvētku eglītes podos.

Making the Amaryllis last longer 
Amariļļi lieliski izskatās zemos pušķos uz galdiem. Tāpat var atstāt to garos kātus un pakārt uz augšu un leju no griestiem. Tā tie saglabāsies vairākas nedēļas. Sūnu pievienošana stikla traukos arī ir lielisks risinājums, lai izveidotu zaļas saliņas rotājumiem galda vidū.
 
Lieliskas svētku dāvaniņas sagatavošana
Mūsu salvešu izvēle vakaram ir «LinStyle®» banketu salvetes sarkanā un baltā krāsā. Pēc izskata un taustes atgādinot audumu, «LinStyle®» ir manāmi mīkstākas un apjomīgākas par parastajām papīra salvetēm. «LinStyle®» salvete rada elegantas linauduma salvetes iespaidu, taču atbrīvo no tādām problēmām kā šķirošana, mazgāšana un gludināšana pirms ikvienas apkalpošanas reizes. Sarkanās salvetes ir eleganti pārveidotas par Ziemassvētku konfektēm – radošu svētku dāvaniņu ar nelielu cienastu iekšpusē.
 
Priecīgus svētkus!
tork winter 2017 14044.jpg
 
Kā izveidot «LinStyle®» Ziemassvētku konfekti:
1. Atlokiet sarkano «Linstyle®» banketu salveti un novietojiet tās četrstūri uz gludas virsmas.
2. Sarullētā papīra gabalā ielieciet kādu konfekti, šokolādi vai nelielu dāvaniņu.
3. Uzmanīgi aptiniet salveti apkārt rullim.
4. Abās pusēs apsieniet dabiskas krāsas aukliņu.
5. Lai pastiprinātu Ziemassvētku gaisotni, vēl piestipriniet kādas ziemzaļo augu lapiņas vai/un kādu koka detaļu.
 
Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti:
• «Tork LinStyle®» balta banketu salvete, Art. 478711
• «Tork LinStyle®» sarkana banketu salvete, Art. 478854
 
Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» brošūru šeit.

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt