rags_original.jpg
Slaucīšana un tīrīšana

Vai vēl aizvien lietojat pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu darbarīkus?

21/11/2017

Pārejiet uz «Tork» tīrīšanas drānām un paveiciet darbu ātrāk un ar mazākām pūlēm. Lupatas pieder pagātnei, mūsdienu rūpniecībai ir nepieciešami īpaši uzdevumu izpildei paredzēti darbarīki.

Aizmirstiet netīru lupatu kaudzes un ar auklām sasietus auduma gabalus! Ar «Tork» tīrīšanas drānām funkcionālos statīvos un dozatoros vienmēr pa rokai ir tīras un efektīvi lietojamas drānas. Nav jātērē laiks, lai meklētu materiālus un uzturētu darba vietu kārtībā.
 
Divreiz lielāka uzsūkšanas spēja
 
Pārbaudes liecina, ka «Tork» tīrīšanas drānas uzsūc divreiz vairāk ūdens un eļļas nekā lupatas (baltas auduma lupatas). Tas nozīmē, ka var izmantot mazāku materiāla daudzumu, bet izdarīt vairāk. Turklāt darbs ir par 30 procentiem vieglāk paveicams drānu īpašās struktūras un sastāva dēļ!
TORK cleaning cloths.jpg
 
Mazāk šķīdinātāju, zemākas izmaksas

«Tork» tīrīšanas lupatas ļauj izmantot līdz pat 40% mazāk šķīdinātāju. Pie tam caurmērā to svars ir astoņas reizes mazāks nekā lupatai. Ar «Tork» izstrādājumiem jūs varat samazināt bīstamo atkritumu apsaimniekošanas, kā arī transporta izmaksas, tādējādi darot kaut ko labu arī videi.
 
Kvalitātes sistēma un 5S
Ja vēlaties iegūt pārliecību, ka uzņēmums saņem augstus novērtējumus revīzijās, «Tork» ir laba izvēle. Nomainot lupatas ar tīrīšanas drānām, var viegli ievērot 5S soļus un radīt modernu, tīru un drošu darba vidi. Pienācis laiks atstāt lupatu kaudzi tur, kur tai ir vieta, – pagātnē.

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt