Easter table original.jpg
Ēdināšana

Galda klājums Lieldienu zaķa stilā

01/03/2018

Strauji tuvojas Lieldienu laiks, ko parasti iezīmē spilgtas pavasara krāsas, kuras papildina puķes, varbūt pāris spalvu un liels skaits olu. Vienkārši ņemot, tas viss padara dzīvi priecīgāku.

Lieldienās nozīmīga loma ir atvēlēta ēdienam. Tas ietver galda noformējumu, lai stiprinātu mīlestības, draudzības un kopības sajūtu.

Sākumā radiet lauku vienkāršības sajūtu 
Vecu un jaunu materiālu kombinēšana rada pārlaicīgu sajūtu, kas lieliski iederas gandrīz jebkurā gadījumā. Mūsu galda klājumu sākām ar vecu koka galdu un pieskaņotiem krēsliem, kas rada tumšu vienkāršu pamatu, uz kura var tālāk veidot visu pārējo.

Izteiksmīgu dekorāciju pievienošana easter table setting.jpg
Nākamais solis ir dekorāciju izvēle. Centrāliem akcentiem izveidojām nelielas putnu ligzdas no bērza zariņiem un paipalu olām, kas pastiprina lauku sajūtu. Pēc tam krāsainībai pievienojām dzeltenas narcises stikla vāzēs un hiacintes māla podiņos. Pieskaņojoties paipalu olām, izvēlējāmies izmantot plankumainus šķīvjus kombinācijā ar veclaicīgiem galda piederumiem, vienkāršas vīna glāzes un ūdens glāzes ar struktūru. 

Kā salocīt salveti Lieldienu zaķa formā 
Lieldienu zaķa salocīšana neprasa nekādas pūles. Sarullēta «Tork LinStyle®» banketu salvete tikai jāaptin ap olu un jānostiprina ar aukliņu. Tā tiks izveidotas arī lieliskas galda kartes, uz katras olas uzrakstot katra svinību dalībnieka vārdu.

Kā salocīt salveti Lieldienu zaķa formā: Tork Latvia


Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti:

• «Tork LinStyle®» sinepju krāsas banketu salvete ar 1/4 locījumu: Art. 478859

Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» bukletu šeit


Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt