grey_original.jpg
Ēdināšana

Vienmēr modernie galda klājumi pelēkā krāsā

08/10/2018

Pelēkā krāsa nekad nenogurdina. Daudzpusīguma dēļ tā ir ideāls neitrāls krāsas pamats galda klājumam un iederas jebkurā stilā – elegantā, romantiskā, laucinieciskā vai industriālā. Mēs ļāvām saviem stilistiem radoši izmantot dažādus pelēkā toņus, un tagad iepazīstinām ar rezultātu.

Gaišpelēkais «Tork Airlaid» galdauts ir brīnišķīgs papildinājums tradicionālajam baltajam, jo rada pieklusinātu toni. Mūsu izvēlētais porcelāns sniedz papildu pelēkās nianses un struktūru, kā arī atšķirīgas tekstūras variācijas. Tādējādi maltītes viesi iegūst izsmalcinātāku iespaidu un intensīvāku izjūtu.
 
Kaut kas pelēks, kaut kas sārts
Lietojot pelēko krāsu, stilu nosaka tas, kas tiek pievienots. Tāpēc puķu kārtojumiem izvēlējāmies vienu no šā gada vispopulārākajām krāsām – dūmakaini sārto. Sārtā nokrāsa kombinācijā ar pelēko rada romantisku, atturīgas elegances noskaņu. Centrālajiem akcentiem izmantojām mazākas vāzes ar dažādām grupās izkārtotām sārtām puķēm. Te bez bažām var lietot atšķirīgas vāzes un puķes.grey_theme.jpg
 
«Tork LinStyle®» –  audumam līdzīgas salvetes, kas atbrīvo no problēmām
Uz katra šķīvja nolikām pelēku «Tork LinStyle®» banketu salveti ar 1/8 locījumu, kā arī salmiņu un galda piederumus. Labajā pusē novietojām arī melnu «Tork LinStyle®» salveti ar 1/8 locījumu kā kontrastu gaišajiem un skaistajiem sārtajiem un pelēkajiem toņiem. Pēc izskata un taustes atgādinot audumu, «Tork LinStyle®» banketu salvetes lieliski rada elegantas maltītes iespaidu bez tādām problēmām kā mazgāšana un gludināšana. 
 
Laiks sākt domāt pelēki
Cerams, ka daži no šiem ieteikumiem būs noderīgi, lai radītu galda klājumu atbilstīgi jaunākajām tendencēm. Lai iepazītos ar pilnu «Tork LinStyle®» produktu klāstu, izmantojiet zemāk dotās saites. 
 
Galda klājumam lietotie «Tork» produkti:
 
«Tork LinStyle®» pelēka banketu salvete, 1/8 locījums: art. 478168
«Tork LinStyle®» melna banketu salvete, 1/8 locījums: art. 478151 
Jauns produkts*! «Tork LinStyle®» pelēka galdauta rullis, art. 474582
 
*Pieejams no 2019. gada janvāra
 
Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» brošūru šeit

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt