LinStyle_HRC_Original_5200x3500.jpg
Ēdināšana

Sagatavojieties! Izsmalcinātas maltītes iespaids ir atkarīgs no daudzām detaļām.

08/06/2016

Tāpat kā jūs, mēs saprotam, ka lieliskas maltītes izdošanos daudzējādā ziņā nosaka nelielas detaļas. Labi sagatavotas un pārdomātas smalkas nianses veido kopējo iespaidu un rada apmeklētājos vēlēšanos atgriezties. «Tork LinStyle®» salvete ir tik mīksta, ka to viegli varētu sajaukt ar smalku linaudumu, lai gan patiesībā tā ir vienreizlietojama salvete. Vai tas jūs pārsteidz? Arī jūsu apmeklētāji būs pārsteigti.
 
LinStyle_HRC_article_300x200.jpgModes krāsas
«LinStyle®» salvešu un «Airlaid» galdauta ruļļu izstrādāšanā ir ņemtas vērā pašreizējās modes tendences, un tagad ēdināšanas uzņēmumi var elastīgāk mainīt krāsu shēmu, lai pielāgotos konkrētajam gadījumam vai sezonai. Tāpat ir iespējams iegūt savu individualizēto iespiedumu uz salvetēm. Mēs visi zinām, cik svarīgi palaikam mainīt galda noformējumu, un, kā liecina mūsu aptaujas, 92,5%* respondentu ir atzinuši, ka galda noformējums ietekmē ēdināšanas uzņēmuma kopējo izskatu. 
 
Mīksts un izsmalcināts materiāls LinStyle_HRC_article_300x300.jpg 
«Tork LinStyle®» salvetes ir izstrādātas, atdarinot linauduma tekstūru, turklāt tās ir ļoti mīkstas un lokanas, tāpēc lieliski piemērotas restorāniem, kas dod priekšroku vienreizlietojamiem izstrādājumiem, kuri pēc izskata un taustes atgādina ekskluzīvu linaudumu. 
 
«Tork LinStyle®» salvetēm ir pieejami dažādi varianti, lai atvieglotu pieskaņošanu dekoram, stilam un vajadzībām. Tāpat kā perfekti izmantojamā iepriekš salocītā salvete ar 1/8 locījumu – var lietot tieši no iepakojuma, tādējādi ietaupot laiku. Izvēlieties sev piemēroto no 14 krāsām, banketu salvetes ar 1/4 locījumu un 1/8 locījumu, lielās banketu salvetes, kokteiļu salvetes, galda piederumu kabatiņas – turklāt šo izstrādājumu priekšrocība ir tāda, ka tie ir vienreizlietojami, bioloģiski noārdās un ir FSC sertificēti. 
 
 
 
Iegūstiet bezmaksas paraugu!
Uzklikšķiniet šeit un pasūtiet «Tork LinStyle» paraugu!
 
 
* Panelwizard and Tork 2014. 

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt