low lint original.jpg
Slaucīšana un tīrīšana

Vai izvirzāt augstas prasības saistībā ar tīrīšanu?

01/02/2018

«Tork» mazplūksnainā tīrīšanas drāna ir plāns, tomēr izturīgs izstrādājums, kas paredzēts izmantošanai vietās, kurās jānodrošina īpaši augsts higiēnas līmenis. Tagad tā ir pieejama arī populārajā no augšas ievietojamo iepakojumu formātā, kas ir piemērots «Top-Pack» dozatoram W4.

Dažkārt parastās tīrīšanas lupatas var būt pārāk raupjas vai biezas un kaut kas ir vajadzīgs smalkākai tīrīšanai. Risinājums ir «Tork» mazplūksnainā tīrīšanas drāna, ko raksturo izturīga virsma un kas nemaz neplūksnojas vai minimāli plūksnojas.
 
Ievietojiet to dozatorā
Funkcionālai darba vietai ir ieteicams ievietot tīrīšanas drānu dozatorā. Tad tīrīšanas drāna vienmēr būs pa rokai, kā arī labi aizsargāta no netīrumiem. Ir pieejamas mazāka izmēra – 30 x 38,5 cm – drānas, ko var ielikt «Small» pakas dozatorā (W8), un lielāka izmēra – 35,5 x 42,8 cm – drānas, kas ir piemērotas salocītām drānām paredzētajam dozatoram (W4). Tāpat tās var iegādāties ruļļa formātā un izmantot grīdas vai sienas statīvā.190478.png

Sagatavojiet savas mitrās salvetes
Ieliekot «Tork» mazplūksnainās tīrīšanas drānas «Tork Handy» spainī, ir iespēja pievienot savu izraudzīto šķīdinātāju vai mazgāšanas līdzekli. Pievienojiet 2-3 litrus pēc savas izvēles sagatavotā maisījuma, lai varētu izmantot salvetes, kuru mitrums ir tieši tāds, kāds vajadzīgs. «Handy» spainim ir blīvs vāks, kas dozē vienu drānu un saglabā drānu mitrumu tik ilgi, cik nepieciešams. 

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt