Washing-hands_420701_orginal.jpg
Tualetes telpa

Ko jūs teiktu par papildu kopšanu rokām?

21/02/2017

«Tork Extra Mild Mini» šķidrās ziepes sistēmai S2 – papildinājums «Tork» ziepju klāstā

Mūsu rokas ir apbrīnojamas, un mēs tās lietojam gandrīz visu laiku, tāpēc tās kļūst viegli ievainojamas un jutīgas. Tātad ko jūs teiktu par to papildu kopšanu? «Tork» šķidro ziepju klāsts apmierina jūsu un jūsu klientu ikdienas vajadzības. «Tork» ziepes attīra rokas un aktīvi baro un atjauno ādu.
«Tork Extra Mild» ir universāli lietojamas šķidrās ziepes, kas lieliski piemērotas regulārai roku mazgāšanai. Tagad tās ir pieejamas arī sistēmas S2 dozatoriem – 475 ml īpaši maigas, nearomatizētas ziepes, kas nesatur krāsvielas, ir paredzētas saudzīgai roku kopšanai, piemērotas biežai lietošanai. 
 
420702.jpg
«Tork Extra Mild» ir maigas krēmveida ziepes, kas veido bagātīgas, patīkamas putas un saudzējošā sastāva dēļ mazina ādas kairinājuma risku. Dermatologu pārbaudīts sastāvs, ekonomiska lietošana, ES ekomarķējums apstiprina saudzīgu ietekmi uz vidi. 
 
Šo ātri un viegli papildināmo sistēmu, kā to apliecina Zviedrijas reimatisma biedrības vieglas lietošanas sertifikācija, augstu novērtēs arī jūsu klienti.561000_Tork Mini Liquid Soap Dispenser.jpg 
 
Uzziniet vairāk par «Tork Extra Mild» ziepēm, kas paredzētas sistēmai S2. Saite uz produktu – paraugu 

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt