spring table_original.jpg
Ēdināšana

Baudiet pavasara galda klājumu ziedos

03/04/2018

Šis stindzinošais ziemas laiks turpinās jau diezgan ilgi. Vai ne? Kad beidzot ir sagaidīts pavasaris, mums visiem ir vajadzīga sava košo krāsu daļa. Zaļums un absolūts skaistums. Dzīve un atdzimšana. Būtu labi iepriecināt viesus ar papildu pavasara vibrācijām maltītes laikā!Tālāk ir doti ieteikumi, kā to panākt.

Galda klājumam esam izvēlējušies košu pasteļkrāsu paleti, ko papildina zaļumi uz baltiem galdautiem, traukos un uz šķīvjiem. Tā kā pavasaris ir ziedēšanas laiks, mēs pastiprinājām iespaidu ar gundegām un ķiršu zariņiem izlietotā ievārījuma burciņās. Par zaļumiem jāteic, ka lieliskas dekorācijas uz galdauta veido arī ķiršu zaru ziedpumpuri.

Audumam līdzīgas salvetes, kas atbrīvo no problēmām spring table.jpg

Lai iezīmētu pilnu pavasara ainu, būtiskas ir arī nelielas detaļas. Šajā gadījumā «Tork LinStyle®» banketu salvetes ir labs risinājums. Pēc izskata un taustes atgādinot audumu, «LinStyle» vienreizlietojamās salvetes un galdauti ir ideāli piemēroti, jo atbrīvo no tādām problēmām kā šķirošana, mazgāšana un gludināšana. Šajā piemērā mēs lietojām divas salvetes katram viesim; lielāko salveti var novietot klēpī, savukārt mazo – kārtīgi salocītu kabatiņā galda piederumu ievietošanai.

Vai vēlaties atrast vēl citas salvešu locīšanas pamācības? 
Attiecībā uz salvešu locīšanas veidiem «Tork» Youtube kanālā atradīsiet daudzas jaunas iedvesmojošas pamācības ar secīgiem norādījumiem, kā iespējams salocīt «Tork LinStyle» salvetes. Pamēģiniet!

Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti: 
• «Tork LinStyle®» balta banketu salvete ar 1/4 locījumu: Art. 478711 
• «Tork LinStyle®» pistāciju krāsas banketu salvete ar 1/4 locījumu: Art. 478876 
• «Tork Airlaid» balta galdauta rullis: Art. 474581 

Lejupielādējiet «Tork LinStyle» bukletu šeit


Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt