midsummer_original.jpg
Ēdināšana

Neizmirstamiem vasaras svinību mirkļiem

30/05/2018

Galda noformējuma veidošana klasiskām Līgo svētku svinībām ir iedvesmojošs uzdevums. Ir iespēja izvēlēties no tik plaša klāsta interesantu materiālu; krāsainas puķes, zaļumi, koks, stikls. Piedāvājam ieteikumus vasaras svētku noskaņas radīšanai uz galda.

Vasaras saulgriežu svinībās nereti piedalās ļoti daudz cilvēku, kas sanākuši priecāties. Tāpēc vienkārši koka galdi, uz kuriem pat neklāj galdautu, ir visgudrākais galda noformēšanas veids, jo tā svinību gaitā viegli var pievienot un noņemt vietas. Mēs sākam ar tumšu saliekamu koka galdu un pieskaņotiem krēsliem, tā sagatavojot maltītes vietu lauku stilā. Kontrastam pievienojam baltus šķīvjus un rakstainas kvadrātveida glāzes.

Decorating with flowers 
Puķes ir vasaras saulgriežu neatņemama sastāvdaļa, arī uz galda. Mēs izvēlējāmies galda centrā novietot vāzi ar vienkāršām pļavas puķēm. Nelieli margrietiņu pušķīši pie katra krēsla atzveltnes piešķir beigu akcentu.

Radošas galda kartes
Sasieniet tās ap maizīti – tā apvienojot ēdienu ar funkcionalitāti. midsummer_square.jpg

Audumam līdzīgas salvetes, kas atbrīvo no problēmām
Kopainā pat nelielas detaļas ir svarīgas, piemēram, domājot par to, kādas salvetes izmantot. Pēc izskata un taustes atgādinot audumu, «Tork LinStyle®» banketu salvetes ir lieliska izvēle, ja gribat iesaistīties salvešu locīšanas mākslā. Pēc izskata un taustes atgādinot audumu, «LinStyle» vienreizlietojamās salvetes ir ideāli piemērotas, jo atbrīvo no tādām problēmām kā šķirošana, mazgāšana un gludināšana.

Kā salocīt salveti lapas formā
Šim galda klājumam izvēlējāmies gaišzilas krāsas salvetes salocīt lapas formā, tā piešķirot papildu krāsu galdam. Mēs zinām, ka izskatās avangardiski, taču īstenībā tas ir diezgan vienkārši. Tikai sekojiet mūsu video pamācībai, kur ir doti secīgi norādījumi.

Vai vēlaties atrast vēl citas salvešu locīšanas pamācības?
«Tork» Youtube kanālā atradīsiet daudzas jaunas iedvesmojošas pamācības ar secīgiem norādījumiem, kā iespējams salocīt «Tork LinStyle®» salvetes. Pamēģiniet!

Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti: 
• «Tork LinStyle®» gaišzila banketu salvete, ar 1/4 locījumu: Art. 478880

Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» bukletu šeit


Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt