Star-_original.jpg
Ēdināšana

Rudenīga maltīte ar «Tork LinStyle®»

14/09/2018

Rudens ir lielisks laiks radošām izpausmēm, jo ir iespējams izmantot plašu krāsu paleti un daudzveidīgus materiālus brīnišķīgas ēdiena baudīšanas pieredzes radīšanā. Piedāvājam pievilcīgu, jaunu galda klājumu gadījumiem, kad ir vēlēšanās formālu maltīti apvienot ar dabiskām un krāsainām formām un puķēm.

Rudens noskaņas iekļaušana galda klājumā lielā mērā liecina par gatavību izmaiņām un kontrastiem. Tāpēc nebaidieties apstrīdēt standartus un neturieties pie viena un tā paša stila – klasiskas formālas maltītes iezīmes un ekstravagantas detaļas ļauj lieliski radīt neaizmirstamu iespaidu apmeklētājiem.
 
Galda klājumu sākām veidot, uzliekot klasiskus baltus šķīvjus ar zilu ziedu dekoru uz pieskaņota zila «Tork Airlaid» galdauta, izmantojām misiņa galda piederumus un klasiska izskata kristāla glāzes.
 
Nebaidieties iziet ārpus rāmjiem
Ja izvēlamies izmantot elegantas glāzes, šķīvjus un galda piederumus – puķu kārtojums ļauj iziet ārpus rāmjiem. Mežvīteņi un astrantijas apvienojumā ar anemonēm un neļķēm rada savvaļas puķu eksploziju. Līdzsvara saglabāšanai puķu kārtojums ir ievietots neuzkrītošā baltā vāzē, ko papildina caurspīdīgi sveču ietvari un svečturi.Star-mail-artimg.jpg
 
«Tork LinStyle®» – audumam līdzīgas salvetes, kas atbrīvo no problēmām
Vienalga, vai dodat priekšroku stingri klasiskam stilam vai dabiskai noskaņai, varat izmantot tās pašas salvetes. Lieliska izvēle ir «Tork LinStyle®» banketu salvetes, kas pēc izskata un taustes atgādina audumu. Jo īpaši tad, ja vēlaties iesaistīties salvešu locīšanas mākslā: viesi noteikti novērtēs jūsu pūles salocīt salvetes zvaigznes formā.
 
Zvaigznes locīšanas pamācība
Zvaigznes salocīšana no «Tork LinStyle®» tumšzilas banketu salvetes ir smalks uzdevums, tomēr ir vērts pacensties. Vai gribat pamēģināt un atstāt iespaidu uz viesiem? Tad tikai sekojiet mūsu video pamācībai, kur ir doti secīgi norādījumi.
 

Vai vēlaties atrast vēl citas salvešu locīšanas pamācības?
«Tork» Latvia Youtube kanālā atradīsiet daudzas jaunas iedvesmojošas pamācības ar secīgiem norādījumiem, kā iespējams salocīt «Tork LinStyle®» salvetes. Pamēģiniet!
 
Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti:
«Tork LinStyle®» tumšzila banketu salvete, 1/4 locījums: art. 478856 
«Tork Airlaid» galdauta rullis tumšzilā krāsā. art. 474590 
 
 
Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» brošūru šeit 

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt