clean_hands_office_original.jpg
Vispārīgi

Vai pēc vasaras – darbs kā parasti?

01/09/2017

Par 50% veselīgāk ar uzlabotu roku higiēnu*

Rudens ir laiks, kad lielākā daļa no mums atgriežas birojos, skolās un bērnudārzos. Tieši šajā laikā jāpievērš uzmanība arī tam, lai nesaslimtu un saglabātu spēju ražīgi darboties.
 
Pasaulē, kur konkurence par labāko un spilgtāko ir sīvāka nekā jebkad agrāk, vadītāji saprot, ka ilgtspējīgai, higiēniskai un patīkamai biroja videi ir izšķiroša nozīme talantīgu cilvēku piesaistīšanā. Pievilcīgas un veselīgas vides nodrošināšana ir lietderīga arī uzņēmumam, jo paaugstina darba ražīgumu un samazina saslimšanas līmeni.
 
«Tork» palīdz tādām iestādēm kā biroji, skolas u.tml. uzlabot darbu ar labākas higiēnas un uzkopšanas palīdzību. Uzlabota roku higiēna – tas ir visvieglākais un visefektīvākais paņēmiens labākas veselības nodrošināšanai darbiniekiem, apmeklētājiem un viesiem. Izmantojot «Tork» un nelielu palīdzību, ko garantē mūsu gelveida dezinfekcijas līdzekļi rokām, tas patiešām varētu izdoties.
 
420103_511103_590103.jpg«Tork» gelveida dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes ir mūsu visefektīvākais gelveida dezinfekcijas līdzeklis rokām. Tas ir ideāli piemērots arī tad, ja nepieciešama bieža roku apstrāde. Gels ļauj samitrināt rokas bez izšļakstīšanās un neatstāj lipīgas atliekas, pat bieži lietojot. Līdzeklis nesatur aromātvielas, taču tā sastāvā ir mitrinošas sastāvdaļas, kas aizsargā roku ādu. Produkts ir pieejams 500 ml pudelē ar sūknīti elastīgai novietošanai un 80 ml kabatas formāta iepakojumā, ko vienmēr ērti turēt pa rokai. «Tork» rokām paredzētais gelveida dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes ir lieliski piemērots izmantošanai vietās ar lielu apmeklētāju skaitu, piemēram, reģistratūrās, restorānos un lidostās. 99,999% visu baktēriju var noņemt no rokām, tās rūpīgi dezinficējot ar «Tork» rokām paredzēto dezinfekcijas līdzekli uz spirta bāzes. (EN12791, EN13727, EN14476, EN1500**).
 
Ļaujiet mūsu zināšanām uzlabot jūsu veselību un padarīt darba vidi pievilcīgāku, lai jūs varētu pilnībā pievērsties savai pamatdarbībai.Buy Tork Square.tif
 
Neaizmirstiet motivēt bērnus rūpēties par to, lai rokas būtu tīras un drošas, izmantojot lietotni «Ellas roku mazgāšanas piedzīvojums» 
 
 
 
*Uzņēmuma «Clorox» pētījuma «Office Germs Research 2006» rezultāti
** EN 12791: Ķirurģiskā roku dezinfekcija
     EN 13727: Baktericīda aktivitāte medicīnā
     EN 14476: Pretvīrusu aktivitāte medicīnā
     EN 1500: Higiēniska roku noberšana

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt