Tork Reflex_orginal.jpg
Slaucīšana un tīrīšana

«Tork Reflex™» palīdz ietaupīt līdz 37%*

13/05/2016

«Tork Reflex™» palīdz ietaupīt līdz 37%*

Pajautājiet darbiniekam restorānā, cik reižu dienā kaut kas jānoslauka no darbgalda vai letes. Un uzziniet, cik daudz papīra katru reizi tiek izlietots. Noteikti atbilde būs – daudz reižu un daudz papīra. Mēs nevaram kontrolēt produktu izšļakstīšanos, bet varam palīdzēt kontrolēt papīra patēriņu! 
Tork Reflex_in_use.jpg

«Tork Reflex» ir centra padeves papīrs ar vienas loksnes dozēšanu, un tas vien jau skaidri liecina, kāpēc tā ir ekonomiskāka izvēle. Cita mūsu sistēma, zināmā «Tork» standarta centra padeve, ir ērts risinājums, kas ļauj ņemt papīru bezgalīgi. Dažkārt tas ir ļoti labi. Taču gadījumā, ja vēlaties samazināt patēriņu, izmaksas un atkritumu daudzumu, «Tork Reflex» ir laba alternatīva. Bez ekonomijas «Tork Reflex» ir arī ļoti higiēnisks dozators, kas nepieļauj netīrumu iekļūšanu tā iekšpusē.
 
 
Ātri un viegli paņemiet 1-2 papīra loksnes no higiēniskā dozatora, un sāciet ietaupīt! Ir pieejams arī pārnesamais dozators.
 
*«Essity Research» Eiropā. 4 nedēļu m² patēriņa tests, «Tork Reflex» salīdzinājumā ar tradicionālajiem centra padeves ruļļiem.

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt