Wedding_original.jpg
Ēdināšana

Romantiska kāzu svinību galda klājuma veidošana

04/07/2018

Visapkārt valda mīlestība, un tā ietekmē arī radošumu. Kāzas ir viens no tiem atmiņā paliekošiem brīžiem, kuros visam jābūt nevainojamam, sākot no puķu kārtojumu krāsām un beidzot ar banketu salvešu kvalitāti. Šeit ir iedvesmojoši ieteikumi, kā galda klājumu padarīt romantiskāku.

Kāzu svinību galdu noformējuma veidošana ir ļoti radošs uzdevums, tomēr dažreiz rodas iepriekš neparedzamas problēmas, kas lielākoties ir saistītas ar pārcenšanos sagatavošanās laikā. Tāpēc sākam ar to, ka gatavojam pamatu uz vienkārša balta «Tork Airlaid» galdauta, kas labi sader ar baltiem šķīvjiem. Izmalcinātas, radošas detaļas veido smalkas nianses.
 
Puķēm klātas detaļas
Puķes ir svarīga sastāvdaļa gandrīz visās kāzās. Lai atrastu nevainojamu līdzsvaru starp svinībām un klasi, centrālajiem akcentiem izvēlējāmies klasiskas baltas rozes kopā ar modernām, sārtām dārza neļķēm. Buķetes ir papildinātas ar gaisīgajām plīvurpuķēm. Plīvurpuķes ir lieliski piemērotas arī vīna glāžu dekorēšanai. Pušķītis tikai jāpiesien pie katras glāzes ar aukliņu, un dekors ir gatavs.
 
Galda kartes, lapiņas?
Kārtojot centrālos akcentus, iespējams, tiks iegūts liels skaits rožu lapiņu. Varbūt tās var izmantot, veidojot galda kartes? Īstas, personiskas un tajā pašā laikā romantiskas.
 
Tork LinStyle® – audumam līdzīgas salvetes, kas atbrīvo no problēmām
Kāzu svinību kopainu  palīdz veidot pat nelielas detaļas, piemēram, kādas salvetes tiek lietotas. Lieliska izvēle ir «Tork LinStyle®» banketu salvetes, kas pēc izskata un taustes atgādina audumu. Jo īpaši tad, ja vēlaties iesaistīties salvešu locīšanas mākslā: iepazīstieties ar norādījumiem, kā salocīt smokingu un balerīnas kleitu!
 wedding_square.jpg
Kā no salvetes salocīt smokingu un balerīnas kleitu 
Šim noformējumam izvēlējāmies katram svinību vakariņu partnerim dot īpaši salocītas salvetes. No «Tork LinStyle®» kakao krāsas banketu salvetēm salocītie smokingi un no «Tork LinStyle®» šampanieša krāsas banketu salvetēm salocītās balerīnas kleitas piešķir papildu izmalcinātību. Vai arī jūs vēlaties pamēģināt? Tikai sekojiet mūsu video pamācībām, kur ir doti secīgi norādījumi.
 
 
Vai vēlaties atrast vēl citas salvešu locīšanas pamācības?
«Tork» Youtube kanālā atradīsiet daudzas jaunas iedvesmojošas pamācības ar secīgiem norādījumiem, kā iespējams salocīt «Tork LinStyle®» salvetes. Pamēģiniet!
 
Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti:
«Tork LinStyle®» kakao krāsas banketu salvete, 1/4 locījums: art. 478727 
«Tork LinStyle®» šampanieša krāsas banketu salvete, 1/4 locījums: art. 478712 
«Tork Airlaid» galdauta rullis, art. 474581
 
Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» brošūru šeit 

Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt