tork winter 2017 original.jpg
Ēdināšana

Galda klājums neaizmirstamām ziemas vakariņā

29/12/2017

Ziema ir lielu kontrastu laiks. Snaudā iegrimusī daba sastopas ar dažādām sporta aktivitātēm. Ledus un sniegs sastopas ar baļķiem un sprakšķošu uguni. Kas gan var būt labāks par siltu maltīti telpās, kad ārā kļūst aukstāks? Uzklāsim modernus tematiskos ziemas vakariņu galdus – izmantojot «LinStyle®» banketu salvetes.

Kāds sakāmvārds vēsta: «Pietiek ar vienu gaismas staru; lai aizdzītu tumsu.» Tas lieliski saskan ar mūsu sezonas galda klājumu, ko iedvesmojusi gaisma, ziemas ainavas un burvīgi noslēpumainie tumšie meži. Šim klājumam esam izvēlējušies izkārtot dekorācijas ap baltiem šķīvjiem. Pievienojot sezonas ziedus un sveču gaismas apgaismotas baļķu šķēles, esam radījuši noskaņu neaizmirstamam vakariņu brīdim.

Izmantojiet pelēkās zonas tork winter 2017 13944.jpg
Par papildinājumu baltai un vienmuļai krāsu paletei izvēlējāmies «LinStyle®» banketu salvetes baltā un antracīta krāsā. Pēc izskata un taustes atgādinot audumu, «LinStyle®» ir manāmi mīkstākas un apjomīgākas par parastajām papīra salvetēm. «LinStyle®» salvete rada elegantas linauduma salvetes iespaidu, taču atbrīvo no tādām problēmām kā šķirošana, mazgāšana un gludināšana pirms ikvienas apkalpošanas reizes. Piesātinātā antracīta krāsa ir lieliski piemērota, ja ir vēlme pievienot pieklusinātāku toni. Aptinot divas banketu salvetes vienu ap otru, var iegūt vienkāršu, tomēr brīnišķīgu ēdienkartes ieliktni.

Atstājiet to mātes Dabas ziņā 
Klājot vakariņu galdu ziemā, ir labi izmantot dabiskus elementus. Tāpēc pārējo atstājām pašas mātes Dabas ziņā. Baļķu šķēles ir lieliski paliktņi svecēm. Lai pievienotu krāsu, lietojiet sezonas puķes.

Beidzot ir iestājies aukstums, ziema. Novēlam, lai ziema būtu lieliska!


Jūsu galda klājuma kontrolsaraksts: 
1. «LinStyle®» banketu salvetes piešķir eleganci, jo izskatās un pēc taustes šķiet kā īsts audums.
2. Krāsas – kombinējiet neitrālas bāzes krāsu shēmu – akcentējiet ar dabas krāsām.
3. Radiet ziemīgu noskaņu ar svecēm.

Galda klāšanai lietotie «Tork» produkti:
• «Tork LinStyle®» balta banketu salvete, Art. 478711 
• «Tork LinStyle®» antracīta krāsas banketu salvete, Art. 478882

Lejupielādējiet «Tork LinStyle®» brošūru šeit.


Atpakaļ
Drukāt Lejupielādēt