Iepazīstināšana: galdauta ruļļi, pārklāji, galda celiņi un šķīvja paliktņi!

«Tork LinStyle® Premium» galda klāšanas piederumi un salvetes.

Linauduma sajūta ar vienreizlietojamas salvetes priekšrocībām

«Tork LinStyle®» ir lieliska izvēle, ja vēlaties radīt izsmalcinātu izskatu un linauduma sajūtu, tomēr dodat priekšroku vienreizlietojamu izstrādājumu efektivitātei. «LinStyle» salvetes un galda klāšanas piederumi ir manāmi mīkstāki un apjomīgāki par standarta papīra izstrādājumiem, turklāt ar īpaši lielu uzsūkšanas spēju, – ļaujot radīt brīnišķīgu iespaidu, kas mudinās apmeklētājus atkal atgriezties.

  • Krāsas akcentam var būt liela ietekme

    «LinStyle®» salvetes ir pieejamas plašā klasisko un moderno krāsu klāstā. Un pieskaņotie «LinStyle®» galda klāšanas piederumi tagad dod iespēju viegli veidot tādu galda noformējumu, kas atspoguļo restorāna tematiku un zīmolu, neatkarīgi no tā, vai tiek piedāvāti īpaši augstas kulinārās mākslas, vai arī labi pazīstami iecienītie ēdieni. Lai personalizētu iespaidu, izpētiet individualizētā iespieduma iespēju.

  • Atklājiet savu ēdienu nianses

    Attiecībā uz ēdienu mūsu acis daudz lielākā mērā var ietekmēt spriedumu nekā garšas kārpiņas. Pētījumi liecina, ka krāsas, kas atrodas apkārt ēdienam, var būtiski iespaidot garšas uztveri. Mums tas šķita saistoši, tādēļ sadarbībā ar ēdiena stilisti un šefpavāri Lindu Lundgrēnu sagatavojām brošūru par ēdiena un salvešu saskaņošanu. 

  • Atbrīvojiet savu radošumu

    Mainiet un saskaņojiet, izmantojot «LinStyle» galda klāšanas piederumus un salvetes

  • Ritiniet uz leju un pasūtiet bezmaksas paraugu tagad

Saņemiet bezmaksas paraugus tagad!

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par «Linstyle»® salvetēm un galda klāšanas piederumiem. *Paraugi tiks nosūtīti tikai uzņēmumiem.