Iepazīstinām ar «LinStyle®» – izsmalcinātu salvešu līniju

«LinStyle®» salvetes, kas ir mīkstākas un biezākas par standarta papīra salvetēm un kam ir īpaši augsta uzsūkšanas spēja, piešķir izsmalcinātības iespaidu ikvienai maltītei, lai gan maksā krietni mazāk nekā linauduma salvetes. Iegūstiet linaudumam līdzīgu izsmalcinātu izskatu un taustes izjūtu, baudot vienreizlietojamo salvešu izmantošanas efektivitāti.

Kaut kas visām sajūtām

Iespaidu, kādu viesis gūst restorānā, veido daudzi elementi. Pirms tiek nobaudīts pirmais kumoss, daudzas restorāna vides detaļas ietekmēs to, cik garšīgs viesiem liksies pasniegtais ēdiens. Izmantojiet to savā labā!

 • Krāsas akcentam var būt liela ietekme

  «LinStyle®» salvetes ir pieejamas plašā klasisko un moderno krāsu klāstā, kas ietver četrus jaunākos papildinājumus: gaišzilo, koraļļsārto, sinepju un antracīta pelēko krāsu. Tagad ir iespēja vēl vieglāk veidot tādu galda noformējumu, kas atspoguļo restorāna tematiku un zīmolu, neatkarīgi no tā, vai tiek piedāvāti īpaši augstas kulinārās mākslas, vai arī labi pazīstami iecienītie ēdieni. Un, lai personalizētu iespaidu, izpētiet individualizētā iespieduma iespēju.

 • Jauna brošūra par ēdiena un salvešu saskaņošanu

  Attiecībā uz ēdienu acis daudz lielākā mērā var ietekmēt spriedumu nekā garšas kārpiņas. Pētījumi liecina, ka krāsas, kas atrodas apkārt ēdienam, var būtiski iespaidot garšas uztveri. Mums tas šķita saistoši, tādēļ sadarbībā ar ēdiena stilisti un šefpavāri Lindu Lundgrēnu sagatavojām brošūru par ēdiena un salvešu saskaņošanu. Ritiniet lejup, lai lejupielādētu brošūru un atrastu lieliski saskaņotus krāsu un ēdienu pārus. 

 • Iegūstiet  bezmaksas paraugu!

  Ritiniet lejup, lai pasūtītu bezmaksas paraugu

 • Kā panākt, lai saldais ēdiens šķistu saldāks?

  Pamēģiniet to pasniegt ar koraļļsārtu salveti, nevis pievienojiet vairāk cukura.

Kuras «LinStyle®» salvetes atbilst jūsu vajadzībām?

Sazinieties ar mums, lai aprunātos par jūsu uzņēmuma darbību un pasūtītu paraugus.

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā tiek prasīts norādīt kontaktinformāciju, lai mēs varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka esat izlasījis(-usi) informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Mēs labprāt nosūtīsim jums ekskluzīvus piedāvājumus un jaunākās ziņas par «Tork» produktiem un pakalpojumiem. Sniedzot informāciju par saviem datiem, jūs piekrītat, ka mēs sazināmies ar jums pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts, un drīzumā mēs ar jums sazināsimies.

Aizvērt

Informācija

«Tork» ir vadošais globālais zīmols darba vietas higiēnas uzturēšanā. «Tork» rada lielisku iespaidu lietotājam un vienkāršu pieredzi pircējam, sākot no papīra dvieļiem slimnīcas tualetes telpās un beidzot ar salvešu dozatoriem restorāna ēdamtelpās. Kā «Essity» sastāvdaļa «Tork» apņemas apmierināt jūsu vajadzības ilgtspējīgi – ietaupot jūsu laiku, naudu un pūliņus, lai jūs varētu pievērst uzmanību tam, kas ir vissvarīgākais jūsu uzņēmējdarbībā. Vairāk informācijas sk. vietnē www.essity.com


Konfidencialitātes politika

Lietošanas noteikumi

Informācija par sīkfailiem


Kontakti

Essity Latvia SIA
Ulbrokas 23, Riga
LV-1021 Latvija
 
Tālr: +371 29141799, +371 29273368

Seko mums

YouTube-social-squircle_red_128px.png Tork Pinterest logo.png LinkedinLogo.png