Hygiene.tif

Higiēnai izšķiroša nozīme

Savstarpējā piesārņojuma riska samazināšanai jūsu darba vietā ir izšķiroša nozīme. Mūsu maigās ziepes, ādas losjoni, dezinfekcijas līdzekļi un mīkstie dvieļi var palīdzēt aizsargāt rokas biežiem roku mazgātājiem, tai par laikā aizsargājot citus no mikrobiem. Mūsu pilnīgais roku higiēnas klāsts ietver arī pievilcīgus brīvroku automātiskus dozatorus. Tie papildu samazina baktēriju izplatīšanos un pat motivē lietošanu.

Roku dvieļi


Rekomendētie produkti

Biežai roku mazgāšanai nepieciešama maiga roku kopšana. Mūsu «Tork Matic®» mīkstie rokas dvieļu ruļļi radīs labas sajūtas un ātri noslaucīs rokas. Dvieļi tiek droši padoti pa vienam vienā reizē no mūsu «Tork Matic®» dozatora ar «Intuition™» sensoru, tādējādi jums būs jāpieskaras tikai dvielim, ko gatavojaties lietot. Izmantojot kopā, šie produkti var palīdzēt ātri un efektīvi uzturēt higiēnu, tādējādi jums būs vairāk laika pārējiem darbiem.

«Tork Matic® Premium» mīksta papīra dvieļu rullis

«Tork Matic® Premium»...

Prece : 290016

Ziepes


Rekomendētie produkti

Mūsu putu ziepes apvieno roku mazgāšanu un dezinficēšanu. Tās ir papildu higiēniskas ziepes ar unikālu sastāvu ar mazu spirta saturu, bez smaržas un krāsas, piemērotas biežai lietošanai, kā arī tās mazāk sausinās rokas. Samazina ādas kairinājuma vai alerģisku reakciju risku. Kopā ar brīvroku sensora dozatoru un noslēgtām uzpildēm tiek uzturēta higiēna un mazināta piesārņojuma pārnešana.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

Roku dezinfekcijas līdzeklis


Produktu rekomendācijas

Dezinficējiet un mitriniet ar mūsu «Tork» gēlu roku dezinfekcijai. Tas ātri dezinficē rokas bez ūdens, satur mitrinātāju, lai palīdzētu aizsargāt ādu. Un tā kā dozators izmanto rokas sviru, pastāv minimāls piesārņojuma pārnešanas risks.

«Tork» šķidro ziepju dozators ar rokas sviru

«Tork» šķidro ziepju ...

Prece : 560100

Tualetes papīrs


Uzlabojiet higiēnu un ietaupiet līdz 40% lietošanā ar mūsu «Tork SmartOne®» sistēmu. Ar vienas salvetes dozēšanu vienā laikā jūs paņemsiet tikai nepieciešamo salveti un tiks samazināts patēriņš. Mūsu dozatori ar aizsardzību pret atvēršanu arī nodrošina pilnīgu ruļļu aizsardzību iekšpusē. Uzpilde ar mūsu «Tork Advanced» salvešu kvalitāti nodrošinās higiēnu, neradot nekārtību.

«Tork SmartOne® Twin Mini» tualetes papīra ruļļu dozators, balts

«Tork SmartOne® Twin ...

Prece : 682000

«Tork SmartOne® Mini» tualetes papīra rullis

«Tork SmartOne® Mini»...

Prece : 472193

Tvertne


Rekomendētie produkti

Laba higiēna tiek ātri uzturēta ar mūsu vienkārši tīrāmo lielas ietilpības «Tork» 50 l atkritumu tvertni. Tās pārliekamais vāks paslēpj atkritumus labākai higiēnai. Tās ir vienkārši tīrīt, iztukšot un papildināt ar mūsu izturīgajiem, uzticamajiem «Tork» atkritumu maisiem.

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

«Tork» 50 litru atkritumu maisi

«Tork» 50 litru atkri...

Prece : 204060

Sanitārā tvertne


Rekomendētie produkti

Ir pieejama arī diskrēta sanitārā tvertne ar dizainu, kas saskan ar jūsu pārējiem dozatoriem. «Tork» sanitārās tvertnes maisi ir viegli izņemami un nomaināmi, padarot uzturēšanu vienkāršu.

«Tork» 5 l atkritumu tvertne

«Tork» 5 l atkritumu ...

Prece : 564000

«Tork Advanced» 5 litru atkritumu maisi

«Tork Advanced» 5 lit...

Prece : 204040

Podu sēdvirsmas tīrītājs


Rekomendētais produkts

Viesiem, kas vēlas papildu higiēnu, ir pieejams «Tork» podu sēdvirsmas tīrītājs.

«Tork Mini» šķidro ziepju dozators

«Tork Mini» šķidro zi...

Prece : 561000

«Tork» tualetes poda sēdekļa tīrīšanas līdzeklis

«Tork» tualetes poda ...

Prece : 420302

Tualetes poda salvetes


Rekomendētie produkti

Nodrošiniet papildu aizsardzību, kas uzlabo higiēnu, ar noskalojamām «Tork» tualetes podu salvetēm. Pie sienas piestiprināms tualetes podu salvešu dozators ir šaurs, tādēļ derēs ikvienā higiēnas telpā.

«Tork» klozetpoda sēdekļa pārklāju dozators

«Tork» klozetpoda sēd...

Prece : 344080

«Tork» klozetpoda sēdekļa pārklājs

«Tork» klozetpoda sēd...

Prece : 750160