Washroom 2.tif

Higiēnas telpa plus

Ja vēlaties, lai jūsu higiēnas telpu lietotāji relaksētos komfortablākā vidē un parūpētos par vairāk, nekā tikai pamatvajadzībām, Tork higiēnas telpa Plus ir viss, kas jums nepieciešams. Jūsu apmeklētāji ar dažādām vajadzībām novērtēs jūsu sniegtās papildu rūpes un apsvērumus, sākot no mūsu mīkstajiem, komfortablajiem dvieļiem līdz pat mitrinošajiem losjoniem.

Roku dvieļi


Rekomendētie produkti

Jūsu apmeklētāji ar dažādām vajadzībām novērtēs «Tork Advanced» mīkstos dvieļus. Papildus ātrai roku slaucīšanai šie mīkstie, komfortablie dvieļi ir pietiekami izturīgi, lai iztīrītu traipus no auduma un paveiktu vēl daudz ko citu. Izmantojot «Tork Matic™» ruļļu dvieļu dozatoru, jūs iegūstat labi izstrādātu sistēmu, kas neradīs nekārtību un kam ir pietiekami liela ietilpība, lai dvieļi nekad nepietrūktu. Turklāt 
tās viena dvieļa vienā reizē dozēšana kontrolē patēriņu un samazina atkritumus.

«Tork Matic®» papīra dvieļu ruļļu dozators, baltā krāsā

«Tork Matic®» papīra ...

Prece : 551000

«Tork Matic® Premium» mīksta papīra dvieļu rullis

«Tork Matic® Premium»...

Prece : 290016

Ziepes


Rekomendētie produkti

Piedāvājiet apmeklētājiem mierinošu, mitrinošu roku mazgāšanu ar mūsu Tork īpaši maigām putu ziepēm. To augstākās kvalitātes, smaržu un krāsu nesaturošais sastāvs samazina ādas kairinājuma un alerģisku rekciju risku. Un mazgāšana būs vienkārša ikvienam ar mūsu «Tork» putu ziepju dozatoru ar viegli nospiežamo tapu. Zviedrijas Reimatisma asociācija apliecina, ka tas ir vienkārši lietojams.

«Tork» putu ziepju dozators

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561500

«Tork Extra Mild» putu ziepes

«Tork Extra Mild» put...

Prece : 520701

Dušas želeja


Rekomendētie produkti

Pilnīgai kopšanai dušā, bez tukšām pudelēm, mūsu «Tork» matu & ķermeņa šķidrās ziepes/šampūns ir iecienītākais līdzeklis «viss vienā». Viegli smaržīgs ar bagātīgu, krēmīgu putu slāni tas rada svaidu un tīru sajūtu. Un mazgāšanās dušā būs vienkārša ikvienam ar mūsu «Tork» dušas želejas dozatoru ar viegli nospiežamo tapu. Zviedrijas Reimatisma asociācija apliecina, ka tas ir vienkārši lietojams.

«Tork Mini» šķidro ziepju dozators

«Tork Mini» šķidro zi...

Prece : 561000

«Tork Mini» matu un ķermeņa šķidrās ziepes (kosmētika)

«Tork Mini» matu un ķ...

Prece : 420602

Losjons


Rekomendētie produkti

Pievienojiet papildu patīkamu pieskārienu ar mūsu «Tork» roku & ķermeņa losjonu bez smaržas. Tā bagātīgais sastāvs ietver papildinošus mitrinātājus un dabisku E vitamīnu. Tas ir izcili piemērots normālas, sausas un jutīgas ādas nomierināšanai un aizsardzībai. Izmantojiet mūsu «Tork» ādas kopšanas dozatoru ar viegli nospiežamo tapu un ikviens, pat cilvēki ar vājām rokām varēs izbaudīt visu ādas kopšanas piedāvājumu. Zviedrijas Reimatisma asociācija apliecina, ka «Tork» dozatori ar viegli nospiežamo tapu ir vienkārši lietojami.

«Tork Mini» šķidro ziepju dozators

«Tork Mini» šķidro zi...

Prece : 561000

«Tork» nearomatizēts losjons rokām un ķermenim

«Tork» nearomatizēts ...

Prece : 420202

Tualetes papīrs


Rekomendētie produkti

Ar mūsu «Tork Twin Mid-size» salvešu dozatoru jums nekad nebūs jāraizējas par mīksto salvešu trūkumu. Tajā ievietoti divi pilni mūsu «Tork Advanced» kvalitātes salvešu ruļļi. Tukšie serdeņi paliek dozatorā, uzturot grīdu kārtīgu.

«Tork Twin» vidēja izmēra tualetes papīra ruļļu dozators

«Tork Twin» vidēja iz...

Prece : 557500

«Tork Premium» mīksta tualetes papīra vidēja izmēra rullis

«Tork Premium» mīksta...

Prece : 127520

Air care


Rekomendētie produkti

Mūsu «Tork Citrus» gaisa atsvaidzinātājam ir patīkama, svaiga smarža, kas radīs patīkamu higiēnas telpas pieredzi ikvienam apmeklētājam. Šī augstās kvalitātes smaržīgā eļļa ir īpaši izstrādāta, lai sniegtu ilgstošu gaisa svaigumu, neitralizējot smakas. Kopā ar «Tork» izsmidzināma gaisa atsvaidzinātāja dozatoru citrusa smarža iepriecinās katru klientu katrā apmeklējuma reizē.

«Tork» izsmidzināmo gaisa atsvaidzinātāju dozators

«Tork» izsmidzināmo g...

Prece : 562000

«Tork» izsmidzināmais gaisa atsvaidzinātājs ar citrusu aromātu

«Tork» izsmidzināmais...

Prece : 236050

Tvertne


Rekomendētie produkti

Papildiniet savas higiēnas telpas izskatu un uzlabojiet komfortu ar mūsu lielas ietilpības, 50 l, «Tork Elevation» atkritumu tvertni. Tās pievilcīgais dizains paslēpj atkritumus, radot patīkamāku vidi. Tās ir vienkārši tīrīt, iztukšot un papildināt ar mūsu izturīgajiem, uzticamajiem «Tork» atkritumu maisiem. Ir pieejama arī diskrēta sanitārā tvertne ar saskaņotu dizainu.

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

«Tork» 50 litru atkritumu maisi

«Tork» 50 litru atkri...

Prece : 204060

Salvetes sejai


Rekomendētie produkti

Lieciet saviem viesiem justies gaidītiem, piedāvājot papildu komfortu un ērtības. Piemēram, mūsu īpaši mīkstās «Tork» salvetes sejai pievilcīgā pie sienas piestiprināmā vai atsevišķi novietojamā «Tork» sejas salvešu dozatorā, vienmēr radīs patīkamas sajūtas.

«Tork» kosmētisko salvešu dozators

«Tork» kosmētisko sal...

Prece : 270023

«Tork Premium» īpaši mīkstas kosmētikas salvetes

«Tork Premium» īpaši ...

Prece : 140280

Tualetes poda sēdvirsmas tīrītājs


Rekomendētais produkts

Viesiem, kas vēlas papildu higiēnu, ir pieejams «Tork» podu sēdvirsmas tīrītājs.

«Tork Mini» šķidro ziepju dozators

«Tork Mini» šķidro zi...

Prece : 561000

«Tork» tualetes poda sēdekļa tīrīšanas līdzeklis

«Tork» tualetes poda ...

Prece : 420302

Tualetes poda salvete


Rekomendētie produkti

Nodrošiniet papildu aizsardzību, kas uzlabo higiēnu, ar noskalojamām «Tork» tualetes podu salvetēm. Pie sienas piestiprināms tualetes podu salvešu dozators ir šaurs, tādēļ derēs ikvienā higiēnas telpā.

«Tork» klozetpoda sēdekļa pārklāju dozators

«Tork» klozetpoda sēd...

Prece : 344080

«Tork» klozetpoda sēdekļa pārklājs

«Tork» klozetpoda sēd...

Prece : 750160