M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Virtuve

Higiēniska un tīra jūsu virtuves, restorāna, bāra vai kafejnīcas uzturēšana ir vienkāršāka ar šim darbam paredzētajiem tīrītājiem un salvetēm. Sākot no slacīšanas ēkas priekšpusē līdz pat tīrīšanai iekšienē mūsu mērķtiecīgi izstrādātie tīrītāji un salvetes var palīdzēt jums ar pārliecību tikt galā ar jebkuru uzdevumu.

Slaucīšanas materiāli


Rekomendētie produkti

Dienas gaitā ir nepieciešams veikt apkopi, piemēram, noslaucīt ūdeni, eļļu, taukus un ēdiena pārpalikumus – un, protams, veikt roku slaucīšanu. Tork slaucīšanas papīrs «Plus» ir daudzfunkcionāls papīrs, kas lieliski piemērots šķidrumu saslaucīšanai un roku slaucīšanai.

«Tork» centra padeves dozators

«Tork» centra padeves...

Prece : 659000

«Tork Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Plus» papīrs sl...

Prece : 101250

Drānas


Rekomendētie produkti

Paātriniet iekšējos tīrīšanas uzdevumus ar mūsu «Tork» īpaši izturīgajām tīrīšanas drānām. Šīs biezās, ļoti uzsūcošās drānas ir apstiprinātas saskarei ar pārtiku un lieliski piemērotas virtuves aprīkojuma tīrīšanai un taukvielu saslaucīšanai. Tās izgatavotas ar mūsu «exelCLEAN™» patentēto putu vērpšanas tehnoloģiju, kas ļaus jums ātrāk iegūt profesionālu rezultātu. Lai samazinātu atkritumus, izmantojiet mūsu «Tork» salocīto drāniņu dozatoru. Tā dozēšana pa vienai vienā reizē palīdz uzlabot higiēnu un arī kontrolēt patēriņu. 

«Tork» salocītu salvešu/drānu dozators

«Tork» salocītu salve...

Prece : 654000

«Tork» augstas izturības tīrīšanas drāna

«Tork» augstas izturī...

Prece : 530178

Izvēlieties savu biznesa jomu

Tork produkti un pakalpojumi jūsu biznesam

Ēdināšanas pakalpojumi

Jūsu panākumi ir atkarīgi no tā, cik lielā mērā viesi būs apmierināti un vai vēlēsies atkal atgriezties. Lai palīdzētu jums piepildīt un pat pārsniegt viņu cerības, mēs esam izstrādājuši produktus un pakalpojumus tieši jūsu uzņēmējdarbībai. Mūsu pieredze tādās jomās kā higiēna un efektivitāte var jums palīdzēt ātri parūpēties par virtuves, ēdināšanas telpas un tualetes telpu ikdienas vajadzībām. Tā jums būs vairāk laika pievērsties tam, kas ir vissvarīgākais, proti, gādāt par to, lai klienti būtu apmierināti.

Lasīt vairāk

Nozare

Uzturiet savu ražošanas līniju tīru un darba kārtībā, izmantojot mūsu ērtos dozators un šim mērķim izstrādātas drānas. 100% jauna, katra drāna ir paredzēta konkrētam uzdevumam, taču vienlaikus ir pietiekami universāla daudzfunkcionālai lietošanai. Samaziniet dīkstāves laiku, izmantojot mūsu profesionālās slaucīšanas, tīrīšanas un pulēšanas sistēmas, kas palīdz paātrināt  regulāros apkopes darbus.

Lasīt vairāk

Veselības aprūpe

Veselības aprūpe