ImageDesignLine_original.jpg

Jūsu nākamais dizaina projekts: tualetes telpa, mazgāšanas vieta, ražošanas zonas, ēdināšanas pakalpojumi

«Tork» piedāvā 4 godalgotas dozatoru līnijas komplektā ar BIM objektiem. Dozatori apmierina stingras higiēnas prasības un apvieno modernu dizainu ar augstu funkcionalitāti. «SCA» pārstāvētā «Tork» izraudzīšanās savam dizaina projektam ir droša izvēle jūsu kientiem, jo koncerns «SCA» ir izpelnījies atzinību par savu darbu, ko raksturo ilgtspēja un korporatīvā sociālā atbildība.

BIM objekts


«Tork» kā BIM objekts ir tikai viena klikšķa attālumā!
Lejupielādējiet savu «Tork» BIM objektu tūlīt!
 
 
 

Tork Image DesignTM


Godalgotie nerūsējošā tērauda dozatori uz dizainu orientētām vietām: augstas klases biroju ēkām, restorāniem, viesnīcām, golfa klubiem, privātklīnikām, SPA un fitnesa centriem. Produktu klāstā ir sensora un manuālie modeļi, kas lieliski iederas interjera noformējumā.

Tork Elevation


Godalgota dozatoru līnija ar melnu vai baltu plastmasas apdari parastai tualetes telpai un mazgāšanas vietai. Plašajā dozatoru klāstā ir gan sensora, gan manuālie varianti ar sertificētiem viegli lietojamiem ziepju dozatoriem, lai atvieglotu izmantošanu vecāka gadagājuma cilvēkiem, bērniem un invalīdiem.

Tork Performance


Godalgota izturīgas plastmasas dozatoru līnija ar skatu piesaistošu sarkanu/melnu vai tirkīza/baltu apdari ražošanas zonām: ēdināšanas pakalpojumiem, autoremonta un mehāniskajām darbnīcām. Konstrukcija ietver ergonomiskumu un patēriņa ierobežošanu. 

Tork Xpressnap®


Godalgotajā «Image» līnijā ir pievilcīgi matēta alumīnija vai riekstkoka apdares dozatori, kas eleganti iekļaujas interjera noformējumā; augstas klases birojiem un uz dizainu orientētiem ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem. «Signature» līnijas dozatori sarkanā, melnā vai pelēkā krāsā ir piemēroti parastiem ēdināšanas pakalpojumiem, turklāt to gudri veidota priekšējā zona izmantojama komerciālajām akcijām.

SCA un ilgtspēja


Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par SCA un ilgtspēju, noklikšķiniet uz saites.