Washroom 2.tif

Birojs

Neraugoties uz to, vai atrodaties mazā birojā vai lielā biroju ēkā, «Tork» piedāvā to, kas jums nepieciešams. Mēs esam daudz laika pavadījuši darba vietā, tāpēc mēs zinām, ka higiēna darbā ir izšķiroša. Laba higiēna darbā rāda, ka jūs rūpējaties par saviem darbiniekiem. Tā arī sniedz labumu, samazinot kavējumus slimības dēļ. Mūsu piedāvājums pieejams amplitūdā no tā, kas jums nepieciešams izcilai higiēnas telpai, līdz praktiskiem risinājumiem atpūtas stūrītim. Ja jums ir ēdināšana ēkā, mēs varam palīdzēt nodrošināt higiēnu arī tur.

Higiēna ir saistīta ar uzņēmumu. Uzziniet, kā.

«Tork» biroja tendenču ziņojums 2016

EY3A6827.jpg
Gudrāku, veselīgāku un ilgtspējīgāku risinājumu meklējumi, lai apmierinātu lielākas darbinieku cerības, ir mainījuši uzņēmumu viedokli par birojiem, ietekmējot arī objektu vadītāju un tīrīšanas un uzkopšanas uzņēmumu izpratni par biroju higiēnu. Lasiet vairāk «Tork» biroja tendenču ziņojumā.

Apsaimniekošanas un uzkopšanas servisa uzņēmumi

FSC.tif
Neatkarīgi no tā, vai esat iestādes vadītājs vai tīrīšanas personāla loceklis, mēs vēlamies atvieglot jūsu dzīvi. Mēs piedāvājam pilnu Tork uzpilžu, dozatoru un pārdošanas atbalsta instrumentu klāstu tīrīšanas uzņēmumiem un izplatītājiem. Viss, ko darām, ir paredzēts, lai palīdzētu jums un jūsu klientiem ātri parūpēties par pamata tīrīšanas lietām, kādas ir ikvienā biznesā. Tādējādi ikviens var veltīt vairāk laika tam, kas vissvarīgākais viņu klientiem.
Lasīt vairāk

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā «Tork» var uzlabot higiēnu un tīrīšanu jūsu biroju ēkā?

Tas ir pavisam vienkārši — tikai nosūtiet mums īsu ziņojumu

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā jānorāda jūsu kontaktdati, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Apskatieties mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur sniegts detalizēts apraksts par to, kā tiek aizsargāti un apstrādāti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka izlasījāt informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Mēs labprāt nosūtīsim jums ekskluzīvus piedāvājumus un jaunākās ziņas par «Tork» produktiem un pakalpojumiem. Sniedzot informāciju par saviem datiem, jūs piekrītat, ka mēs sazināmies ar jums pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.

Paldies! Esam saņēmuši jūsu ziņojumu.

Aizvērt