Office 1.tif

Atpūtas stūrītis

Izvēlieties, kas tieši piemērots jūsu atpūtas stūrītim vai pārtraukumu telpai. Tork ir plašs produktu klāsts, no kā izvēlēties. Nodrošinot pareizos produktus, jūs varat pārliecināties, ka jūsu darbinieki un apmeklētāji izbaudīs savus pārtraukumus, šai laikā atrodoties tīrā vidē. Lai arī kāds būtu jūsu bizness, mēs varam droši apgalvot, ka mūsu produkti ir rūpīgi izstrādāti, lai palīdzētu jums radīt pareizo iespaidu.

Slaucīšanas materiāli


Rekomendētie produkti

Negadījumi notiek. Un kad tie notiek, jūs būsiet iepriecināts, ja jums blakus būs «Tork» dozators. Neatkarīgi no tā, vai ir izlijusi kafija vai nokritis ēdiens, šis risinājums tiks galā ar abiem. Ar «Tork» dozatora «Mini» centra padevi jūs varat izvēlēties precīzu uzsūcoša papīra daudzumu, kas jums nepieciešams. Dozatora risinājumam, kas paredzēts, lai saslaucītu izšļakstījušos materiālus, dezinficētu vai tiktu galā ar citiem slaucīšanas uzdevumiem, ir daudzas priekšrocības.

«Tork Mini» centra padeves dozators

«Tork Mini» centra pa...

Prece : 558000

«Tork Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Plus» papīrs sl...

Prece : 101221

Salvetes


Rekomendētie produkti

«Tork Xpressnap» salvešu dozēšanas sistēma - 2014. gada Sarkanā punkta balvas ieguvēja par produktu, kas jūsu darbiniekiem un apmeklētājiem pauž, ka jūs rūpējaties par viņu pieredzi, jo tā izcili atbilst jūsu atpūtas stūrītim vai atpūtas telpai. Pateicoties pievilcīgajam dizainam, riekstkoka salvešu dozators kļūst par interjera priekšmetu. Salīdzinājumā ar tradicionālajiem salvešu dozatoriem vienas salvetes dozēšana vienā reizē samazina salvešu izmantošanu par vismaz 25%, ietaupot gan naudu, gan atkritumus.

«Tork Xpressnap®» salvešu dozators — riekstkoks

«Tork Xpressnap®» sal...

Prece : 273002

«Tork Xpressnap®» īpaši mīksta balta dozatoru salvete ar lapas dizainu

«Tork Xpressnap®» īpa...

Prece : 13670

Roku dvieļi


Rekomendētie produkti

Lai tas iederētos pat vismazākajos atpūtas stūrīšos, «Tork» ir nācis klajā ar labi zināmā lielā brāļa «Tork Xpress Multifold» roku dvieļu dozatora mini versiju. «Tork Xpress Multifold Mini» roku dvieļu dozatoram ir ļoti šaurs dizains, lai tas ietaupītu vēl vairāk telpas. Inovācija ierobežo baktēriju izplatīšanos, izmantojot dizainu, ar ko jūs pieskarsieties tikai savam papīra dvielim. «Tork Xpress Multifold» roku dvieļi paredzēti, lai nodrošinātu izcilu komfortu ar maksimālu higiēnu jums un jūsu kolēģiem.

«Tork Xpress® Multifold Mini» papīra dvieļu dozators

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 552100

«Tork Xpress® Multifold» īpaši mīksti papīra dvieļi

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 100297

Ziepes


«Tork Mini» šķidro ziepju dozatoram ir kompakts dizains, kas labi iederas mazās telpās vai blakus izlietnei. Pēc roku mazgāšanas ar ziepēm sajutīsiet svaigu un vieglu smaržu. Tork palīdz uzturēt roku higiēnu, vienkārši piedāvājot pareizos produktus atpūtas stūrītim.

«Tork Mild Mini» šķidrās ziepes

«Tork Mild Mini» šķid...

Prece : 420502

Tīrīšanas drānas


Rekomendētie produkti

Izturīga un uzsūcoša tīrīšanas drāna ir izcili piemērota, lai saslaucītu jūsu atpūtas stūrīti vai noslaucītu galdus. Var izmantot atkārtoti bez saplēšanas. Pieejamas dažādās krāsās, lai nepieļautu piesārņojuma pārnešanu. 

«Tork» krāsaina ilglaicīgi lietojama tīrīšanas drāna

«Tork» krāsaina ilgla...

Prece : 194450