foodservice_washroom_essentials_us_original.jpg

Būtiskais

Ja jums nepieciešamas efektīvas higiēnas telpas ar zemām uzturēšanas izmaksām, kur ir augsta lietotāju mainība, būtiski ir pareizie komponenti — tostarp robustas higiēnas sistēmas. Mūsu dvieļu un salvešu dozatori, kas vienā reizē izsniedz vienu, var palīdzēt jums kontrolēt patēriņu. Turklāt mūsu augstās kapacitātes ziepju un papīra uzpildes palīdz nodrošināt konsekventu servisu, netērējot resursus tīrīšanai un uzturēšanai.

Roku dvieļi


Rekomendētie produkti

Ātri noslaukiet rokas, lai samazinātu rindas un izmaksas ar vienkāršiem, efektīviem dvieļiem. Mūsu «Tork Soft» vienreiz salocītie dvieļi ir izcila vērtība. Ar mūsu «Tork» vienreiz salocīto dvieļu dozatoru patēriņš tiek kontrolēts ar viena dvieļa vienā reizē dozēšanu. Tas palīdz jums apkalpot stabilu apmeklētāju plūsmu, vienmēr nodrošinot to pieejamību.

«Tork Xpress® Multifold» papīra dvieļu dozators

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 552000

«Tork Xpress® Multifold» mīksti papīra dvieļi

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 100289

Roku dvieļi


Rekomendētie produkti

«Tork Matic®» roku dvieļu ruļļa turētājs  vienlaicīgi tiek padota tikai viena salvete, kas samazina izmaksas un irlLiela ietilpība un ātra dvieļu padošana, lai neradītu apmeklētāju rindas. 

«Tork Matic®» papīra dvieļu ruļļu dozators, baltā krāsā

«Tork Matic®» papīra ...

Prece : 551000

«Tork Matic®» mīksta papīra dvieļu rullis, «Advanced»

«Tork Matic®» mīksta ...

Prece : 290067

Ziepes


Rekomendētie produkti

Mūsu «Tork«» izsmidzināmās ziepes ir lieliski piemērotas lielas noslodzes higiēnas telpām, nodrošinot līdz 3 000 roku mazgāšanas reizes no vienas uzpildes. Ar kontrolētas devas dozatoru šīs ziepes kalpos ilgi un būs izdevīgas. Mūsu «Tork» ziepju dozatori ir sertificēti kā vienkārši lietojami jūsu tīrīšanas personālam un visiem jūsu viesiem — pat tiem, kam ir ierobežota roku stiprība. To funkcionālais dizains uztur zemas izmaksas un veicina labu higiēnu visiem higiēnas telpas apmeklētājiem.

«Tork» šķidro un izsmidzināmo ziepju dozators

«Tork» šķidro un izsm...

Prece : 560000

«Tork Mild» šķidrās ziepes

«Tork Mild» šķidrās z...

Prece : 420501

Tualetes papīrs


Rekomendētie produkti

Samaziniet salvešu patēriņu par līdz 40% ar vienas salvetes padevi vienā reizē, izmantojot «Tork SmartOne™» salvešu dozatoru. Šis papildu ietilpības dozators ir robusts un izstrādāts, lai darbotos ļoti šaurās vidēs. Uzpilde ar mūsu «Tork Advanced» kvalitātes salvetēm nodrošina darbību un minimālu uzturēšanu, neradot nekārtību.

«Tork SmartOne®» tualetes papīra ruļļu dozators, balts

«Tork SmartOne®» tual...

Prece : 680000

«Tork SmartOne®» tualetes papīra rullis

«Tork SmartOne®» tual...

Prece : 472242

Air care


Rekomendētie produkti

Kontrolējiet smakas starp tīrīšanas apmeklējumiem ar ilgi kalpojošo augstās kvalitātes «Tork Citrus» gaisa atsvaidzinātāju. Ar mūsu «Tork» izsmidzināma gaisa atsvaidzinātāja dozatoru šī koncentrētā, smaržīgās eļļas formula neitralizē smakas, atstājot patīkamu smaržu, un darbojas 24 stundas diennaktī. Līmeņa indikators ļauj vienkārši uzzināt, kad veikt uzpildi. Uzpildīšana ir ātra un vienkārša. Un ilgstošs gaisa svaigums ir efektīvs un iedarbīgs.

«Tork» izsmidzināmo gaisa atsvaidzinātāju dozators

«Tork» izsmidzināmo g...

Prece : 562000

«Tork» izsmidzināmais gaisa atsvaidzinātājs ar citrusu aromātu

«Tork» izsmidzināmais...

Prece : 236050

Tvertne


Rekomendētie produkti

Papildiniet savu higiēnas telpu ar mūsu lielās ietilpības «Tork» 50 l atkritumu tvertni. To ir vienkārši tīrīt, iztukšot un papildināt ar mūsu izturīgajiem, uzticamajiem «Tork» atkritumu maisiem. Ir pieejama arī diskrēta sanitārā tvertne ar saskaņotu dizainu.

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

«Tork» 50 litru atkritumu maisi

«Tork» 50 litru atkri...

Prece : 204060