Tabletop_N4_original.jpg

Pašapkalpošanās

Pašapkalpošanās klientu uzturēšana kustībā, tai pat laikā sniedzot viņiem izvēli, ko viņi vēlas, var būt izaicinājums higiēnai. Jums nepieciešamas uzpildes, atkritumu apsaimniekošana un uzglabāšana kā maksimāli viengabalains process. Mūsu viedo pakalpojumu produktu klāsts, tostarp «Tork Xpressnap» salvešu dozēšanas sistēma, ir izstrādāti, lai palielinātu efektivitāti, tādējādi jūsu personāls var veltīt vairāk laika klientu apmierinātības nodrošināšanai pat noslogotākajos periodos.

Salvetes


Ieteicamie produkti

Samaziniet salvešu izmantošanu vismaz par 25%, salīdzinot ar tradicionālajiem salvešu dozatoriem*, ar mūsu «Tork Xpressnap®» salvešu dozēšanas sistēmu. Dozēšana pa vienai salvetei vienā reizē samazina nelietderīgu salvešu izmantošanu un uzlabo higiēnu. Turklāt tā var ietaupīt glabāšanas telpu, kā arī nodrošināt, ka papildināšana un atkārtota pasūtīšana jāveic retāk. Pieejamas dažādos stilos un krāsās, kā arī varat personalizēt gan dozatorus, gan salvetes, lai veicinātu sava zīmola tēlu. 
Ja nepieciešamas mazākas salvetes, mūsu «Tork Xpressnap®» uzkodu salvešu dozēšanas sistēma sniedz tikpat lieliskus ieguvumus kā «Tork Xpressnap®» sistēma, bet tās ir par 60% mazākas. Tās lieliski piemērotas nelieliem galdiem un uzkodām.
* Salīdzinot ar tradicionālajiem salvešu dozatoriem. 

«Tork Xpressnap Snack®» salvešu dozators

«Tork Xpressnap Snack...

Prece : 274003

«Tork Xpressnap Snack®» balta dozatoru salvete

«Tork Xpressnap Snack...

Prece : 17840

Virsmas tīrīšana & dezinficēšana


Ieteicamie produkti

Ātrai un efektīvai virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai mūsu «Tork» slaucīšanas papīru, «Tork» tīrīšanas drānu un «Tork» dozatoru klāsts var palīdzēt jums ietaupīt laiku un pūles. Higiēnas uzdevumi tiek ātri paveikti ar uzdevumam pareizi atlasītu slaucītāju. Mūsu drānu klāsts ietver arī krāsu kodētas drānas, lai palīdzētu labāk izvairīties no piesārņojuma pārnešanas.