Food service.tif

Pilns serviss

Jūsu klienti ievēros, ja viņu maltītes iespaids būs uzlabots, ņemot vērā vissīkākās detaļas. Mūsu tīrīšanas, slaucīšanas un dezinfekcijas līdzekļi var palīdzēt jums nodrošināt nenoliedzamu higiēnu, bet arī piemēroti beigu akcenti galdiņiem var daudz ko mainīt. Mūsu salvetes un galda klāšanas piederumi ir pieejami plašā krāsu, dekoru, kvalitātes līmeņu, locījumu un izmēru klāstā. Viss ir veidots patīkama maltītes iespaida radīšanai. Izsmalcinātam beigu akcentam izvēlieties mūsu mīkstam linaudumam līdzīgās «LinStyle®» banketu salvetes, savukārt ekskluzīvu biezumu radīs «Nexxstyle» reljefraksta banketu salvetes.

Salvetes


Ieteicamie produkti

Vienreizējās lietošanas salvetēm, kas rada lielisku iespaidu, lieliski piemērotas būs mūsu «Tork LinStyle®» ēdināšanas salvetes. Tā izgatavota no īpaša, bieza materiāla ar audekla gofrējumu. 
• Īpaša, mīksta audekla sajūta
• Piešķir izsmalcinātu pieskārienu 
• Viegla saskaņošana ar klasiskām un modernām krāsām 
• Izvēlieties no saskaņotām īpaši lielām pusdienu salvetēm, ēdināšanas salvetēm, iepriekš salocītām (1/8) ēdināšanas salvetēm, kokteiļu salvetēm vai galda piederumu kabatiņām

«Tork Premium Linstyle®» balta banketu salvete

«Tork Premium Linstyl...

Prece : 478711

Galda klāšanas piederumi


Ieteicamie produkti

Izveidojiet ēdināšanas atmosfēru, ko vēlaties sniegt klientiem ar galda piederumu produktiem un salvetēm, kas izstrādātas, lai viegli būtu saskaņojamas ar jūsu stilu. Mainiet un saskaņojiet, mūsu galda piederumu produkti var uzlabot jūsu servisu un atvieglot galdu noformējuma maiņu. Izvēlieties paliktņus, pārklājus, galda celiņus, galdautus, glāžu paliktņus, galda piederumu kabatiņas un daudz ko citu.
• Vienkrāsaini, lai būtu pieskaņoti salvetei
• Ar personalizēto druku
• Dekorēti