Ēdināšanas pakalpojumi – Tualetes telpa

Tualetes telpa

Laba pieredze tualetes telpā pozitīvi atspoguļosies klientu iespaidā par jūsu uzņēmumu. «Tork» piedāvā plašu klāstu augstas kvalitātes produktu tualetes telpām...

Kādas ir galvenās vajadzības jūsu tualetes telpām?

Augstāks higiēnas līmenis

Savstarpējā piesārņojuma riska samazināšanai jūsu darba vietā ir izšķiroša nozīme. Mūsu maigās ziepes, ādas losjoni, dezinfekcijas līdzekļi un mīkstie dvieļi var palīdzēt aizsargāt roku ādu tiem, kas bieži mazgā rokas, vienlaikus citus pasargājot no mikrobiem. Mūsu pilnīgais roku higiēnas klāsts ietver arī pievilcīgus brīvroku automātiskus dozatorus. Tie vēl lielākā mērā var palīdzēt samazināt baktēriju izplatīšanos un pat veicināt higiēnas ievērošanu.
Mūsu ieteikumi

Pārsteiguma momenta stils

Lai higiēnas telpu apmeklējums liktu cilvēkiem pēc tam par to runāt, dizainam ir jāizceļas. Vai vēlaties kaut ko paziņot par savu uzņēmumu un atstāt paliekošu iespaidu? Mūsu «Wow» faktora stila produktiem piemīt augstas kvalitātes luksusa klases higiēnas telpu apdare un materiāli, tādējādi izceļas to lieliskais dizains. Šeit sākas īpašas rūpes par klientiem.
Mūsu ieteikumi

Pamatvajadzību apmierināšana

Ja ir nepieciešamas tualetes telpas ar zemām uzturēšanas izmaksām un minimālu apkalpošanu un ja tās izmanto daudzi cilvēki, kas ātri tajās ieiet un iziet no tām, ir nepieciešami piemēroti komponenti, tostarp izturīgas higiēnas sistēmas. Mūsu papīra dvieļu un tualetes papīra dozatori ar viena izstrādājuma dozēšanas funkciju var palīdzēt kontrolēt patēriņu. Turklāt mūsu lielas ietilpības ziepju un papīra rezerves papildinājumi palīdz nodrošināt pastāvīgu apkalpošanu, netērējot resursus tīrīšanai un uzturēšanai.
Mūsu ieteikumi

Tualetes telpa ar papildu zonu

Ja vēlaties, lai jūsu higiēnas telpu lietotāji relaksētos komfortablākā vidē un parūpētos par vairāk, nekā tikai pamatvajadzībām, «Tork» higiēnas telpa «Plus» ir viss, kas jums nepieciešams. Apmeklētāji, kam ir dažādas vajadzības, novērtēs jūsu papildu rūpes un uzmanību, sākot no mūsu mīkstajiem, patīkamajiem dvieļiem un beidzot ar mitrinošajiem losjoniem.
Mūsu ieteikumi

Vēlaties uzzināt vairāk par citām prioritārām jomām?

ImageDesignLine_original.jpg

Higiēnas telpas

Pareizā iespaida radīšana, tai pat laikā rūpējoties par jūsu klientiem un kolēģiem, ir pavisam vienkārša ar mūsu kvalitatīvo higiēnas telpu produktu klāstu. Visi ieteikumi organizēti veidā, lai jūsu biznesa vajadzības būtu pirmajā vietā. Mūsu izmēģinātās un pārbaudītās kombinācijas sniedz jums vienkāršu izvēli. Mēs esam sadalījuši savus ieteikumus šādi: Mūsu rekomendācijas
Skolas

Skolas

Atklājiet Makša roku mazgāšanas skolu. Jautrs un saistošs izglītojošais materiāls, kas māca skolniekiem saprast, cik svarīgi ir pareizā laikā mazgāt un nosusināt rokas. (6-12 gadi.)
Bērnudārzi

Bērnudārzi

Iedvesmojiet un motivējiet ar Ellas roku mazgāšanas piedzīvojumiem. Labi roku higiēnas ieradumi sākas jau agrā bērnībā. Mūsu ieteikumi