reflex-M3-kitchen_orginal.jpg

Virtuves zona

Virtuvē, restorānā, bārā vai kafejnīcā vieglāk nodrošināt higiēniskumu un svaigu izskatu, ja izmanto konkrētiem uzdevumiem paredzētos tīrītājus un drānas. Mūsu speciāli izstrādātie tīrītāji un drānas var palīdzēt ātri un pārliecinoši tikt galā ar jebkuru uzdevumu – sākot no slaucīšanas ēkas priekšpusē un beidzot ar tīrīšanu palīgtelpās.

Tīrītāji


Ieteicamie produkti

Dienas gaitā ir nepieciešams veikt apkopi, piemēram, noslaucīt ūdeni, eļļu, taukus un ēdiena pārpalikumus – un, protams, veikt roku slaucīšanu. Tork slaucīšanas papīrs «Plus» ir daudzfunkcionāls papīrs, kas lieliski piemērots šķidrumu saslaucīšanai un roku slaucīšanai.

«Tork» centra padeves dozators

«Tork» centra padeves...

Prece : 659000

«Tork Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Plus» papīrs sl...

Prece : 101250

Drānas


Ieteicamie produkti

Paātriniet iekšējos tīrīšanas uzdevumus ar mūsu «Tork» īpaši izturīgajām tīrīšanas drānām. Šīs biezās, ļoti uzsūcošās drānas ir apstiprinātas saskarei ar pārtiku un lieliski piemērotas virtuves aprīkojuma tīrīšanai un taukvielu saslaucīšanai. Tās izgatavotas ar mūsu «exelCLEAN™» patentēto putu vērpšanas tehnoloģiju, kas ļaus jums ātrāk iegūt profesionālu rezultātu. Lai samazinātu atkritumus, izmantojiet mūsu «Tork» salocīto drāniņu dozatoru. Tā dozēšana pa vienai vienā reizē palīdz uzlabot higiēnu un arī kontrolēt patēriņu. 

«Tork» salocītu salvešu/drānu dozators

«Tork» salocītu salve...

Prece : 654000

«Tork» augstas izturības tīrīšanas drāna

«Tork» augstas izturī...

Prece : 530178