Tork Reflex 2015 0434.tif

«Reflex» pārnesama centra padeves dozēšanas sistēma

Novērsiet vaļēju papīra ruļļu radīto nekārtību ar šo pārnesamo vienas loksnes centra padeves dozatoru. Tam ir stiprs rokturis, kas ļauj to vienkārši nest vai piestiprināt pie ratiņiem/krēsliem. Tas ir šļakatdrošs un pilnīgi slēgts, lai aizsargātu papīru. Turklāt vienas salvetes dozēšana vienā reizē palīdz samazināt patēriņu un atkritumu daudzumu.

«Reflex» pārnēsājama centra padeves dozēšanas sistēma


Rekomendētie produkti

Novērsiet vaļīgu papīra ruļļu radīto nekārtību ar šo pārnēsājamo, vienas kārtas centra padeves dozatoru. Tam ir stabils rokturis, kas ļauj to vienkārši pārvietot vai pievienot ratiņiem/krēsliem. Tam ir aizsardzība pret izšļakstīšanos un tas ir pilnībā noslēgts, lai aizsargātu papīru. Turklāt funkcijas, kas nodrošina viena papīra izsniegšanu vienā reizē, palīdz samazināt patēriņu un atkritumus.

«Tork Reflex™ Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Reflex™ Plus» p...

Prece : 473472

«Tork» pārnēsājamais mini centra padeves dozators


Rekomendētie produkti

Palieliniet efektivitāti rosīgās vidēs ar mūsu pārnēsājamo mini centra padeves dozatoru. Tas ir viegls, to var droši mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un pārnēsāt uz jebkuru vietu. Pārnesiet vai nostipriniet dokstacijā. Papildu dokstacijas skapīšiem vai sienām ļauj vienu dozatoru izmantot vairākās vietās. 

«Tork Mini» pārnesamā centra padeves dozatora sākuma komplekts

«Tork Mini» pārnesamā...

Prece : 658001

«Tork» papīrs slaucīšanai

«Tork» papīrs slaucīš...

Prece : 100130

«Tork» pārnēsājamā kaste


Rekomendētie produkti

Iegūstiet lielisku veiktspēju ar mūsu ērti pārnēsājamo kasti. Šim kartona kastes dozatoram ir vieds rokturis, kas atvieglo pārnēsāšanu, lai jums tuvumā vienmēr būtu aizsargātas drānas. Tas izstrādāts, lai nodrošinātu vienas drānas izsniegšanu vienā reizē, kas palīdz kontrolēt patēriņu un samazina atkritumus.

«Tork» industriālā tīrīšanas drāna

«Tork» industriālā tī...

Prece : 520371

«Tork» ērtais spainis


Rekomendētie produkti

Paņemiet jaunu mitro drānu, kad vien tas nepieciešams, no mūsu ērti pārnēsājamā spaiņa. Ar vienas drānas izsniegšanas vienā reizē funkciju tas izstrādāts, lai aizsargātu saturu un uzturētu drānas mitras ilgu laika periodu. Šo izturīgo spaini var atkal un atkal uzpildīt, kas to padara ļoti izdevīgu. Jūs pat varat pievienot savu vēlamo sastāvu. 

«Tork Handy» spainītis mazplūksnainām tīrīšanas drānām

«Tork Handy» spainīti...

Prece : 190492

«Tork» mazplūksnaina tīrīšanas drāna

«Tork» mazplūksnaina ...

Prece : 190491