Uzstādīšana pie sienas 

Pie sienas uzstādāmie dozatori var ietaupīt lietderīgo platību un palīdz samazināt nekārtību. Piedāvājumā ir dažādas pie sienas uzstādāmas dozatoru sistēmas, kas izstrādātas, lai ļautu maksimāli efektīvi izmantot pieejamo telpu. Katrai dozatora sistēmai ir pieejams arī plašs specializētu tīrītāju klāsts.

Sienas statīvs


Rekomendētie produkti

Ar šo lielas noslodzes ruļļa dozatoru apskatiet tieši cik daudz papīra atlicis. Dozēšana ir droša un precīza. Tā pastiprinātie stiklšķiedru zobi palīdz samazināt patēriņu un atkritumus. To arī vienkārši papildināt un uzpildīt. 

«Tork» sienas statīvs

«Tork» sienas statīvs

Prece : 652108

«Tork» industriālā tīrīšanas drāna

«Tork» industriālā tī...

Prece : 520304

«Maxi» centra padeves dozators


Rekomendētie produkti

Ietaupiet uzpildes laiku un aizsargājiet ruļļus ar augstas kapacitātes maxi centra padeves dozatoru ar aizsardzību pret izšļakstīšanos. Jums nepieciešama tikai viena roka, lai viegli paņemtu tieši tik daudz papīra, cik jums nepieciešams. Uzpilde ir vienkārša. Un tā izturīgā uzbūve padara to izcili piemērotu lielas noslodzes izmantošanai. 

«Tork Maxi» centra padeves dozators

«Tork Maxi» centra pa...

Prece : 653000

Salocīto tīrītāju/drānu dozators


Rekomendētie produkti

Kontrolējiet patēriņu ar šo dozatoru, kam ir vienas loksnes izsniegšanas vienā reizē funkcija. Tā viegli tīrāmais dizains ar aizsardzību pret izšļakstīšanos aizsargā ikvienu tīrītāju un nepieļauj nosmērēšanos. Daļēji caurspīdīgais pārsegs parāda, kad nepieciešama papildināšana. Uzpilde ir vienkārša. Elastīgās piestiprināšanas iespējas ļauj jums izmantot sienas kronšteinu vai, ja nevēlaties urbt sienā caurumus, varat izmantot magnētus vai piesūcekņus.

«Tork» salocītu salvešu/drānu dozators

«Tork» salocītu salve...

Prece : 654008

Centra padeves dozators


Rekomendētie produkti

Viegli paņemiet ar vienu roku, kas jums nepieciešams, izmantojot šo centra padeves dozatoru. Tā izturīgie zobi un stingrā konstrukcija padara šo dozatoru par uzticamu un vienkārši lietojamu par vissarežģītākajos apstākļos. Tā dizains ar aizsardzību pret izšļakstīšanos atvieglo tā tīrīšanu un aizsargā saturu no nosmērēšanās. Uzpilde ir vienkārša ar sānā atveramu pārsegu.

«Tork» centra padeves dozators

«Tork» centra padeves...

Prece : 659008

«Tork Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Plus» papīrs sl...

Prece : 101250

Centra padeves dozators


Rekomendētie produkti

Ietaupiet vēl vairāk vietas ar šo kompakto dozatoru mini centra padeves ruļļiem. Tas izstrādāts šaurām vietām. Vienas rokas dozēšana nozīmē, ka viegli varat paņemt, kas jums nepieciešams, tikai ar vienu roku. Ar aizsardzības pret izšļakstīšanos dizainu ruļļi paliek aizsargāti. Šo spēcīgo dozatoru papildina izcili robustās eņģes un izturīgie zobi, atvieglojot tā uzpildi un lietošanu.

«Tork» centra padeves dozators

«Tork» centra padeves...

Prece : 559008

«Tork Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Plus» papīrs sl...

Prece : 101250