Food industry.tif

Pārtikas nozare

Izaicinājums, ar ko saskaraties katru dienu, ir paveikt darbu ātri un efektīvi — tai pat laikā uzturot visas virsmas un iekārtas nevainojami tīras. Lai palīdzētu jums paātrināt tīrīšanas darbus, mēs nodrošinām produktus, ko esam izstrādājuši tieši jūsu biznesam. Mēs varam pilnveidot jūsu tīrīšanas darbības un paātrināt iekārtu, piederumu, virsmu un roku tīrīšanu. Tas viss sniegs jums vairāk laika, ko varēsit veltīt savam pamata biznesam - ēdiena gatavošanai un klientu iepriecināšanai.

Apskatiet mūsu ieteikumus pārtikas nozarei

Ražošanas zonu slaucīšana

Ļaujiet ražošanai notikt bez aizķeršanās, izmantojot tīrītājus, kas ātri uzsūc izšļakstītos materiālus un noņem pārtikas pārpalikumus. Mums ir plašs slaucītāju klāsts, kas apstiprināti saskarei ar pārtiku, kā arī dozatori ar aizsardzību pret izšļakstīšanos, lai visu uzturētu higiēnisku un kārtīgu. Mums ir visas nepieciešamās lietas, lai nodrošinātu aspektus, ko nosaucāt kā svarīgus produktivitātei virtuvē - roku mazgāšanai, trauku spodrināšanai, virsmu slaucīšanai.
Mūsu rekomendācijas

Tīrīšana

Iegūstiet higiēniskus rezultātus efektīvāk un nodrošiniet, lai iekārtas darbotos tīras. Turiet tuvumā mūsu izturīgās salvetes, kas apstiprinātas saskarei ar pārtiku, un higiēniskus dozatorus. Šādā veidā grūtā berzēšana un regulārie apkopes uzdevumi tiek paveikti ātrāk. Un jūs varat koncentrēties uz svarīgāko, uz ēdiena gatavošanu.
Mūsu rekomendācijas

Mazgāšanas iekārta

Palīdziet savai komandai vairāk laika pavadīt pie ražošanas līnijas, izmantojot ērtākus un efektīvākus veidus rūpīgai roku mazgāšanai un slaucīšanai. Mūsu mazgāšanas vietas ieteikumi var palīdzēt jums tikt galā ar izplatītajām baktērijām pirms maiņas, tās laikā vai pēc tam.
Mūsu rekomendācijas