FSC.tif

Apsaimniekošanas un uzkopšanas servisa uzņēmumi

Neatkarīgi no tā, vai esat iestādes vadītājs vai tīrīšanas personāla loceklis, mēs vēlamies atvieglot jūsu dzīvi. Mēs piedāvājam pilnu Tork uzpilžu, dozatoru un pārdošanas atbalsta instrumentu klāstu tīrīšanas uzņēmumiem un izplatītājiem. Viss, ko darām, ir paredzēts, lai palīdzētu jums un jūsu klientiem ātri parūpēties par pamata tīrīšanas lietām, kādas ir ikvienā biznesā. Tādējādi ikviens var veltīt vairāk laika tam, kas vissvarīgākais viņu klientiem.

«Tork» krāsu kodētās drānas


Mūsu «Tork» krāsu kodētās drānas četrās krāsās palīdz nodalīt uzdevumus un novērst piesārņojuma pārnešanu. Tās ir izturīgas atkārtotai lietošanai un ISEGA sertificētas saskarei ar pārtiku slaucīšanas mērķiem.

«Tork» krāsaina ilglaicīgi lietojama tīrīšanas drāna

«Tork» krāsaina ilgla...

Prece : 194450

«Tork» krāsaina ilglaicīgi lietojama tīrīšanas drāna

«Tork» krāsaina ilgla...

Prece : 194650

«Tork» mitrās salvetes


Virsmas tīrīšanai mūsu «Tork» mitrās salvetes viegli noņem netīrumus, eļļu un smērvielas. Tās ir ādai draudzīgas un nesatur smaržu, un tiek piegādātas ērtā, pārnēsājamā spaiņa tipa dozatorā.

«Tork» mitrās virsmas tīrīšanas salvetes

«Tork» mitrās virsmas...

Prece : 190594

«Tork» tīrītāju centra padeve


Ar mūsu «Tork» tīrītāju centra padeves M2 sistēmu daudzfunkcionālais papīrs rokām un virsmām parūpējas par visa veida viegliem tīrīšanas un slaucīšanas uzdevumiem.

«Tork» centra padeves dozators

«Tork» centra padeves...

Prece : 559000

«Tork Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Plus» papīrs sl...

Prece : 101250

«Tork» tīrīšanas drānas


Darbam ar mazgāšanas līdzekļiem un šķīdinātājiem mūsu «Tork» tīrīšanas drānas un W4 sistēma nodrošina stipras, uzsūcošas drānas atkārtotai izmantošanai. Tās ir arī mīkstas un elastīgas. Izcili piemērotas mazu un gludu priekšmetu tīrīšanai.

«Tork» salocītu salvešu/drānu dozators

«Tork» salocītu salve...

Prece : 654000

Apskatiet mūsu produktus, pakalpojumus un ieteikumus apsaimniekošanas un uzkopšanas pakalpojumu sniedzējiem

«Tork Easy Handling™»

Mūsu ergonomiskās konstrukcijas un «Tork Easy Handling™» iezīmes atvieglo rīkošanos ar mūsu kastēm un maisiņiem. Iestādes personāls ietaupa laiku un pūles. Ikdienas darba uzdevumus var paveikt ātrāk un ērtāk. Tā tiek ietaupīts laiks un enerģija svarīgākam darbam. Rūpīgos pētījumos esam atklājuši, ka pirms produktu izpakošanas un gala lietošanas mūsu Tork transportēšanas iepakojums tiek apstrādāts vairākas reizes. Turklāt mēs zinām, ka ar veselību saistītie jautājumi starp tīrīšanas darbiniekiem ir izplatīti grūtās darba vides un smago fizisko uzdevumu dēļ. Ar lielu skaitu higiēnas produktu iepakojumu, kas tiek apstrādāti globāli katru nedēļu, mēs varam tiešām radīt atšķirību, uzlabojot mūsu transportēšanas iepakojumus. Izmantojot biometriskos datus un ergonomiku, mēs varam rast risinājumus lietotājam draudzīgākam dizainam. Pašreiz mums ir virkne transportēšanas iepakojumu risinājumu, kas darbu padara ātrāku, vieglāku un ergonomiskāku mūsu gala klientiem.
Mūsu rekomendācijas

Higiēnas telpas

Nodrošiniet visas klientu vajadzības ar plašo augstas kvalitātes Tork produktu klāstu. Apskatiet mūsu higiēnas telpu produktu sortimentu ar vienkāršām higiēnas sistēmām, lai ietaupītu laiku, naudu un pūles.
Mūsu rekomendācijas

Slaucīšana & tīrīšana

Palīdziet saviem klientiem iegūt vislabākos tīrīšanas rezultātus ar vismazāko piepūli. Apskatiet mūsu plašo profesionālo tīrītāju klāstu. Katrs tīrītājs ir īpaši izstrādāts konkrētiem uzdevumiem. Izvēloties uzdevumam pareizo tīrītāju, darbs tiks paveikts ātrāk un ar mazāku piepūli.
Mūsu rekomendācijas

Vēlaties uzzināt vairāk par citām prioritārām jomām?

Skolas

Skolas

Atklājiet Makša roku mazgāšanas skolu. Jautrs un saistošs izglītojošais materiāls, kas māca skolniekiem saprast, cik svarīgi ir pareizā laikā mazgāt un nosusināt rokas. (6-12 gadi.)
Bērnudārzi

Bērnudārzi

Iedvesmojiet un motivējiet ar Ellas roku mazgāšanas piedzīvojumiem. Labi roku higiēnas ieradumi sākas jau agrā bērnībā. Mūsu ieteikumi
ImageDesignLine_original.jpg

Higiēnas telpas

Pareizā iespaida radīšana, tai pat laikā rūpējoties par jūsu klientiem un kolēģiem, ir pavisam vienkārša ar mūsu kvalitatīvo higiēnas telpu produktu klāstu. Visi ieteikumi organizēti veidā, lai jūsu biznesa vajadzības būtu pirmajā vietā. Mūsu izmēģinātās un pārbaudītās kombinācijas sniedz jums vienkāršu izvēli. Mēs esam sadalījuši savus ieteikumus šādi: Mūsu rekomendācijas