Washroom.tif

Higiēnas telpas

Nodrošiniet visas klientu vajadzības ar plašo augstas kvalitātes Tork produktu klāstu. Apskatiet mūsu higiēnas telpu produktu sortimentu ar vienkāršām higiēnas sistēmām, lai ietaupītu laiku, naudu un pūles.

Kādas ir galvenās vajadzības jūsu tualetes telpām?

Augstāks higiēnas līmenis

Šķērspiesārņojuma riska samazināšanai jūsu darba vietā ir izšķiroša nozīme. Mūsu maigās ziepes, ādas losjoni, dezinfekcijas līdzekļi un mīkstie dvieļi var palīdzēt aizsargāt roku ādu tiem, kas bieži mazgā rokas, vienlaikus citus pasargājot no mikrobiem. Mūsu pilnīgais roku higiēnas klāsts ietver arī pievilcīgus brīvroku automātiskos dozatorus. Tie vēl vairāk palīdz samazināt baktēriju izplatīšanos un pat motivē higiēnas ievērošanu.
Mūsu rekomendācijas

«Wow» faktors stils

Lai pēc tualetes telpas apmeklējuma cilvēki vēlētos par to runāt, dizainam ir jāizceļas. Vai vēlaties informēt par savu uzņēmumu un atstāt paliekošu iespaidu? Mūsu pārsteiguma momenta stila produkti papildina luksusklases tualetes telpu augstas kvalitātes apdari un materiālus, tādējādi izceļas to lieliskais dizains. Šeit sākas īpašas rūpes par jūsu klientiem.
Mūsu rekomendācijas

Pamatvajadzību apmierināšana

Ja ir nepieciešamas tualetes telpas ar zemām uzturēšanas izmaksām un minimālu apkalpošanu un ja tās izmanto daudzi cilvēki, kas ātri tajās ieiet un iziet no tām, piemēroti ir komponenti pamatvajadzību apmierināšanai — tostarp izturīgas higiēnas sistēmas. Mūsu dvieļu un salvešu dozatori, kas vienā reizē izsniedz vienu loksni, var palīdzēt kontrolēt patēriņu. Turklāt mūsu lielas ietilpības ziepju un papīra rezerves papildinājumi palīdz nodrošināt pastāvīgu apkalpošanu, netērējot resursus tīrīšanai un uzturēšanai.
Mūsu rekomendācijas

Tualetes telpa ar papildu zonu

Ja vēlaties, lai jūsu tualetes telpu lietotāji relaksētos komfortablākā vidē, kā arī apmierināt ne tikai viņu pamatvajadzības, «Tork» tualetes telpa ar papildu zonu ietver visu nepieciešamo. Jūsu apmeklētāji ar dažādām vajadzībām novērtēs jūsu papildu rūpes un gādību, sākot no mīkstajiem, patīkamajiem dvieļiem un beidzot ar mitrinošu losjonu.
Mūsu rekomendācijas