Easy handling.tif

«Tork Easy Handling™»

Mūsu ergonomiskās konstrukcijas un «Tork Easy Handling™» iezīmes atvieglo rīkošanos ar mūsu kastēm un maisiņiem. Iestādes personāls ietaupa laiku un pūles. Ikdienas darba uzdevumus var paveikt ātrāk un ērtāk. Tā tiek ietaupīts laiks un enerģija svarīgākam darbam. Rūpīgos pētījumos esam atklājuši, ka pirms produktu izpakošanas un gala lietošanas mūsu Tork transportēšanas iepakojums tiek apstrādāts vairākas reizes. Turklāt mēs zinām, ka ar veselību saistītie jautājumi starp tīrīšanas darbiniekiem ir izplatīti grūtās darba vides un smago fizisko uzdevumu dēļ. Ar lielu skaitu higiēnas produktu iepakojumu, kas tiek apstrādāti globāli katru nedēļu, mēs varam tiešām radīt atšķirību, uzlabojot mūsu transportēšanas iepakojumus. Izmantojot biometriskos datus un ergonomiku, mēs varam rast risinājumus lietotājam draudzīgākam dizainam. Pašreiz mums ir virkne transportēšanas iepakojumu risinājumu, kas darbu padara ātrāku, vieglāku un ergonomiskāku mūsu gala klientiem.

«Tork» parocīgā kaste


Pieejama ruļļu un salocītiem papīra dvieļiem un tualetes papīram.

Tīrītāji pavada savas dienas, veicot fizisku darbu, kas var būt pietiekami grūts viņu ķermenim. Ja varat atvieglot slodzi savai komandai, ikviens iegūs ar mazākām muguras sāpēm un augstāku efektivitāti. Tieši tādēļ «Tork» parocīgajām kastēm ir praktiski rokturi, lai tās pārnēsātu ar vienu vai abām rokām. Kastei pievienotās performācijas līnijas atvieglo tās atvēršanu, saplacināšanu un izmešanu.

«Tork Premium Singlefold» īpaši mīksti papīra dvieļi

«Tork Premium Singlef...

Prece : 100278

«Tork» parocīgais plastmasas maiss


Pieejams salocītajiem roku dvieļiem un «Tork SmartOne®» tualetes papīram.

Ja laiks ir īss un uzglabāšanas telpa ir ierobežota, jums nav nepieciešams iepakojums, kas ilgs ilgāk vai aizņems vairāk vietas kā nepieciešams. Tādēļ «Tork» parocīgie plastmasas maisi ar perforētiem atvērumiem maisa sānos un augšpusē padara ērtu tā atvēršanu. Tā kā maiss pats sadalās, tas aizņem minimālu vietu plauktā un ir viegli izmetams, kad tukšs. Jūsu komanda arī būs iepriecināta par ērto rokturi, kas atvieglo pārnēsāšanu.

«Tork Xpress® Multifold» īpaši mīksti papīra dvieļi

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 100297

«Tork Xpress® Multifold» mīksti papīra dvieļi

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 120289

Tagad salvešu kaste ar «Tork Easy Handling®» iezīmēm


Pieejama parastajām salvetēm.

Ieejot noliktavas telpā, jūs vēlaties ātri atrast vajadzīgo produktu, kā arī viegli tam piekļūt. Tas ir tik vienkārši. Tāpēc esam izstrādājuši jaunu salvešu kasti ar «Tork Easy Handling®» iezīmēm. Izvietošanai plauktā sagatavotajam iepakojumam ir vienlīdz viegli viegli piekļūt, kā arī to glabāt un uzreiz atrast salvetes starp visiem noliktavā esošajiem produktiem. Jo mazāk laika jūs pavadāt noliktavas telpās, jo vairāk laika varat atvēlēt klientu apkalpošanai.