Healthcare 2.tif

Veselības aprūpe

Ikviena veselības aprūpes iestāde cenšas uzlabot savu pacientu dzīves kvalitāti. Mūsu roku higiēnas sistēmas ir īpaši izstrādātas pacientu aprūpētājiem un samazina infekciju risku. Tādējādi jūsu kolēģiem būs vieglāk uzturēt augstu higiēnas līmeni un pievērst uzmanību tam, kas ir pats svarīgākais – nodrošināt teicamus pacientu aprūpes standartus. Kā mēs varam palīdzēt jums labāk rūpēties par saviem darbiniekiem, pacientiem un savu iestādi?

Apskatiet mūsu veselības aprūpes produktus, pakalpojumus un ieteikumus

Pacientu aprūpe

Lai palīdzētu labāk aprūpēt pacientus un garantētu nepieciešamo higiēnas līmeni pacientu aprūpētājiem un apmeklētājiem, piedāvājam pilnu klāstu līdzekļu roku un virsmu higiēnas nodrošināšanai. Mūsu maigās ziepes, mīkstie daudzfunkcionālie dvieļi, efektīvie dezinfekcijas līdzekļi un mitrinošie losjoni ir ļoti piemēroti ikvienam saskarsmes brīdim pacienta telpā. Turklāt tuvumā esošie modernie un higiēniskie dozatori garantē lielāku atbilstību, kā arī ļauj novērst infekcijas.
Mūsu rekomendācijas

Pacientu aprūpe dzīvesvietā

Jūs nodrošināt rīcības brīvību mājās ar dzīvesvietā lietojama aprīkojuma higiēnas standartiem. Lai jūs atbalstītu rūpēs par vārgākiem un uzņēmīgākiem pacientiem – un apturētu infekciju izplatīšanos – varam palīdzēt identificēt, kur roku higiēna ir visefektīvākā. Apskatiet mūsu piedāvātos mīkstos dvieļus un maigos ādas kopšanas produktus visiem tiem, kas bieži mazgā rokas. Lai veicinātu augstu higiēnas līmeni kopā ar jaunu dizainu, vieglu tīrīšanas iespēju un aizslēdzamu sistēmu drošības un higiēnas mērķiem, apskatiet mūsu pievilcīgos dozatorus.
Mūsu rekomendācijas

Dezinfekcijas telpa

Higiēnai īpaša uzmanība jāpievērš pirms un pēc operācijas. Dezinfekcijas telpas standarti ir neapšaubāmi stingri un nepieciešami, lai novērstu infekcijas. Mūsu roku higiēnas ieteikumi atbilst visaugstākajiem standartiem un noteiktajai kārtībai roku dezinfekcijas telpā — un tas palīdz aprūpētājiem nenodarīt kaitējumu pacientiem. Mūsu produkti ir nesaudzīgi pret mikrobiem, taču vienlaicīgi palīdz aizsargāt ādu. Pacientu aprūpētāji, kas bieži mazgā vai dezinficē rokas, zina, cik svarīga ir laba ādas kopšana.
Mūsu rekomendācijas

Pārsiešanas un procedūru telpas

Pārsiešanas un procedūru telpas tiek intensīvi izmantotas. Ikviens jauns pacients, jauns pacientu aprūpētājs un jauna virsmas saskare palielina inficēšanās risku. Tikai higiēnas uzturēšana pirms katra pacienta procedūras, tās laikā un pēc tās ļauj apturēt infekciju izplatīšanos. Cilvēki, kas bieži mazgā rokas, novērtēs mūsu maigos, tomēr efektīvos ādas kopšanas līdzekļus un mīkstos roku dvieļus. Tā kā vietas ir maz, mūsu dozatori ir kompakti un viegli lietojami, lai stimulētu izmantošanu. 
Mūsu rekomendācijas

Sabiedriskās tualetes

Sabiedriskās tualetēs vieglāk uzturēt labus higiēnas standartus, izmantojot higiēnas sistēmas, kuru apkalpošana neprasa daudz laika un pūļu. Ātri ievietojami, hermētiski noslēgti rezerves papildinājumi un lielas ietilpības dozatori ļauj nodrošināt labu higiēnas līmeni lielākam apmeklētāju skaitam, un personāls var pievērsties svarīgāku uzdevumu pildīšanai. Izmantojiet universālos vienas loksnes dvieļus, lai ātri noslaucītu šļakatas, nosusinātu rokas un samazinātu atkritumu daudzumu.
Mūsu rekomendācijas

Mazgāšanas iekārta

Mūsu mazgāšanas iekārta ir pilnībā aprīkota, lai atvieglotu roku higiēnas uzturēšanu. Pacientu aprūpētāji saņem pilnīgu atbalstu ikvienā roku higiēnas nodrošināšanas brīdī tieši pacienta tuvumā. Personāls, kam bieži jāmazgā rokas, novērtē mūsu maigos ādas kopšanas līdzekļu sastāvus. Mūsu putu un šķidrās ziepes, spirtu saturošie dezinfekcijas līdzekļi un losjoni efektīvi, taču vienlaicīgi maigi tīra, dezinficē un mitrina rokas. Mīkstie roku dvieļi nosusina rokas, neradot kairinājumu. Un kompaktie, vienas loksnes roku dvieļu dozatori un ādas kopšanas līdzekļu dozatori ar hermētiski noslēgtiem rezerves papildinājumiem nodrošina higiēnu un novērš šķērspiesārņojumu.
Mūsu rekomendācijas

Vēlaties uzzināt vairāk par citām prioritārām jomām?

Wiping and Cleaning 1.tif

Slaucīšana un Tīrīšana

Paveiciet ikdienas uzdevumus ātri, izmantojot izturīgas un higiēniskas drānas un dozatorus, ja jums jāsaslauka izšļakstījusies eļļa vai jāveic gala notīrīšana. Mums ir tas, kas jums nepieciešams, kad tas jums nepieciešams. tāpēc varat koncentrēties uz to, kas jums ir vissvarīgākais. Mūsu rekomendācijas
Dining.tif

Ēdināšanas zona

Nodrošiniet pakalpojumus un vēlamo gaisotni ar salvešu un galda piederumu kombinācijām, kas papildina jūsu tēmu. Mūsu virsmu tīrīšanas un dezinfekcijas produkti arī var papildināt jūsu iestādes darbību. Mūsu rekomendācijas
Kitchen.tif

Virtuve

Higiēniska un tīra jūsu virtuves, restorāna, bāra vai kafejnīcas uzturēšana ir vienkāršāka ar šim darbam paredzētajiem tīrītājiem un salvetēm. Sākot no slacīšanas ēkas priekšpusē līdz pat tīrīšanai iekšienē mūsu mērķtiecīgi izstrādātie tīrītāji un salvetes var palīdzēt jums ar pārliecību tikt galā ar jebkuru uzdevumu. Mūsu rekomendācijas