Hygiene.tif

Dezinfekcijas telpa

Higiēnai īpaša uzmanība jāpievērš pirms un pēc operācijas. Dezinfekcijas telpas standarti ir neapšaubāmi stingri un nepieciešami, lai novērstu infekcijas. Mūsu roku higiēnas ieteikumi atbilst visaugstākajiem standartiem un noteiktajai kārtībai roku dezinfekcijas telpā — un tas palīdz aprūpētājiem nenodarīt kaitējumu pacientiem. Mūsu produkti ir nesaudzīgi pret mikrobiem, taču vienlaicīgi palīdz aizsargāt ādu. Pacientu aprūpētāji, kas bieži mazgā vai dezinficē rokas, zina, cik svarīga ir laba ādas kopšana.

Dezinficēšana


Rekomendētie produkti

Bieža dezinfekcija ir atslēga infekciju novēršanai jebkurā veselības aprūpes iestādē. Tā arī var noslaucīt rokas. Mūsu «Tork» gēls roku dezinfekcijai ir ļoti efektīvs pret dažādiem mikrobiem un atbilst visstingrākajām Eiropas efektivitātes normām, piemēram, EN12791, EN 1500 un daudzām citām. Nesaudzīgs pret mikrobiem un maigs ādai. Lietojiet mūsu brīvroku «Tork» šķidro ziepju dozatoru ar rokas sviru, lai nodrošinātu labu higiēnu. Mums ir arī mazākas uz darba virsmas novietojamas sūkņu pudeles un kabatas formāta pudeles elastīgai novietošanai un ērtībām.

«Tork» šķidro ziepju dozators ar rokas sviru

«Tork» šķidro ziepju ...

Prece : 560100

Ziepes


Rekomendētie produkti

Minimizējiet piesārņojuma pārnešanu, tai pat laikā parūpējoties par jūsu rokām ar mūsu «Tork» īpaši maigajām putu ziepēm. Šīs īpaši kopjošās ziepes novērš ādas kairinājumu un satur mitrinošas un kopjošas sastāvdaļas, lai aizsargātu rokas, kas bieži tiek mazgātas un slaucītas. Lai papildu samazinātu infekciju pārnešanas risku, mūsu bezskārienu Tork putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru automātiski dozē kontrolētu devu ādas kopšanai.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

«Tork Extra Mild» putu ziepes

«Tork Extra Mild» put...

Prece : 520701

Roku dvieļi


Lai nodrošinātu ādai draudzīgu, higiēnisku kopšanu biežiem roku mazgātājiem vidēs, kur higiēnai ir izšķiroša nozīme, nekas nevar tikt atstāts nejaušības ziņā. Komfortabli tīras, sausas rokas ir drošas, pārliecinātas rokas. Mūsu maigie «Tork Matic®» mīkstie roku dvieļi ātri noslauka rokas, neradot kairinājumu. Ar mūsu automātisko «Tork Matic®» ruļļu dozatoru ar «Intuition™» sensoru dvieļi tiek dozēti pa vienam vienā reizē, bezskārienu tehnoloģija nodrošina higiēnu un kontrolē patēriņu. Šis dozators ļauj jums arī iestatīt vēlamo izmēru atsevišķiem dvieļiem.

«Tork Matic®» papīra dvieļu ruļļu dozators ar «Intuition™» sensoru, baltā krāsā

«Tork Matic®» papīra ...

Prece : 551100

«Tork Matic®» mīksta papīra dvieļu rullis, «Advanced»

«Tork Matic®» mīksta ...

Prece : 290067