Healthcare 3.tif

Mazgāšanas iekārta

Mūsu mazgāšanas iekārta ir pilnībā aprīkota, lai atvieglotu roku higiēnas uzturēšanu. Pacientu aprūpētāji saņem pilnīgu atbalstu ikvienā roku higiēnas nodrošināšanas brīdī tieši pacienta tuvumā. Personāls, kam bieži jāmazgā rokas, novērtē mūsu maigos ādas kopšanas līdzekļu sastāvus. Mūsu putu un šķidrās ziepes, spirtu saturošie dezinfekcijas līdzekļi un losjoni efektīvi, taču vienlaicīgi maigi tīra, dezinficē un mitrina rokas. Mīkstie roku dvieļi nosusina rokas, neradot kairinājumu. Un kompaktie, vienas loksnes roku dvieļu dozatori un ādas kopšanas līdzekļu dozatori ar hermētiski noslēgtiem rezerves papildinājumiem nodrošina higiēnu un novērš šķērspiesārņojumu.

Ziepes


Rekomendētie produkti

Mūsu «Tork» īpaši maigajām putu ziepēm ir maigs sastāvs, kas nodrošina izcilu komfortu personālam un pacientam. Īpaši maigais sastāvs ir dermatoloģiski testēts un ādu kopjošās sastāvdaļas parūpēsies par jutīgu ādu biežas roku mazgāšanas gadījumā.
Elastīgā mūsu «Tork» putu ziepju dozatora lietošana ar «Intuition™» sensoru, kas nodrošina bezskāriena padevi vai manuālu padevi, ja ir svarīgs klusums, padara sistēmu par elastīgu partneri roku higiēnas nodrošināšanai pacientu telpās.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

«Tork Extra Mild» putu ziepes

«Tork Extra Mild» put...

Prece : 520701

Roku dvieļi


Roku slaucīšana ir svarīga infekciju novēršanas daļa, jo rokas, kas nav kārtīgi noslaucītas, var pārnēsāt mikrobus mitruma dēļ. Mūsu labi izstrādātie «Tork Xpress™ Multifold» roku dvieļu dozatori iederas kompaktās vietās, lai nodrošinātu papīru visur, kur tas nepieciešams. Uzpildiet to ar mūsu «Tork Advanced» un «Premium» papīru, kas nodrošinās mīkstu, maigu uzsūkšanu, ko novērtēs bieži roku mazgātāji. 
Labi noslaucītas rokas ir drošākas rokas. 

«Tork Xpress® Multifold» papīra dvieļu dozators

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 552000

«Tork Xpress® Multifold» mīksti papīra dvieļi

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 100288

Mitrinātājs


Rekomendētie produkti

Aprūpes sniedzējiem, kas bieži mazgā rokas, nepieciešama papildu kopšana arī pašiem. Jūs varat palīdzēt aizsargāt rokas, kas palīdz tik daudziem, ar mūsu «Tork» roku & ķermeņa losjonu bez smaržas. Bagātīgās, nomierinošās, mitrinošās sastāvdaļas padara roku ādu maigu un pabarotu. Mūsu «Tork Mini» šķidrumu dozators losjonam ir kompakts, tādējādi to viegli nošķirt no lielākām ziepju un dezinfekcijas sistēmām. Ātri veicama papildināšana ar noslēgtām, higiēniskām uzpildes pudelēm, tai pat laikā samazinot piesārņojuma pārnešanas risku.

«Tork Matic®» papīra dvieļu ruļļu dozators, baltā krāsā

«Tork Matic®» papīra ...

Prece : 551000

«Tork» nearomatizēts losjons rokām un ķermenim

«Tork» nearomatizēts ...

Prece : 420202

Tualetes papīrs


Rekomendētie produkti

Uzlabojiet higiēnu un ietaupiet līdz 40% lietošanā ar mūsu «Tork SmartOne®» sistēmu. Ar vienas salvetes dozēšanu vienā laikā jūs paņemsiet tikai nepieciešamo salveti un tiks samazināts patēriņš. Uzpilde ar mūsu «Tork Advanced» salvešu kvalitāti nodrošinās higiēnu, neradot nekārtību.

«Tork SmartOne®» tualetes papīra rullis

«Tork SmartOne®» tual...

Prece : 472242