Healthcare 1.tif

Pacientu aprūpe dzīvesvietā

Jūs nodrošināt rīcības brīvību mājās ar dzīvesvietā lietojama aprīkojuma higiēnas standartiem. Lai jūs atbalstītu rūpēs par vārgākiem un uzņēmīgākiem pacientiem – un apturētu infekciju izplatīšanos – varam palīdzēt identificēt, kur roku higiēna ir visefektīvākā. Apskatiet mūsu piedāvātos mīkstos dvieļus un maigos ādas kopšanas produktus visiem tiem, kas bieži mazgā rokas. Lai veicinātu augstu higiēnas līmeni kopā ar jaunu dizainu, vieglu tīrīšanas iespēju un aizslēdzamu sistēmu drošības un higiēnas mērķiem, apskatiet mūsu pievilcīgos dozatorus.

Ziepes


Rekomendētie produkti

Mūsu unikālās «Tork» antimikrobu putojošās ziepes ir «divi vienā» roku mazgāšanas un dezinfekcijas putu ziepes. Apvienojot parasto roku mazgāšanu un dezinfekciju vienā mazgāšanas procedūrā, iespējams nodrošināt higiēnas līmeņus, tai pat laikā ietaupot laiku. Mūsu spirta bāzes putu ziepēm ir plaša efektivitāte attiecībā uz baktērijām, vīrusiem un sēnītēm, un tās ir izcili piemērotas ziepes vidēs, kas īpaši jutīgas pret higiēnu, vai gripas sezonas laikā. Noslēgtās pudeles var izmantot ar «Tork» putu ziepju dozatoru ar «Intuition™» sensoru bezskāriena padevei vai manuālai padevei, ja izšķiroša nozīme ir klusumam.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

Roku dvieļi


Rekomendētie produkti

Labi noslaucītas un mīkstas rokas ir veselīgas, mierinošas rokas. Mūsu «Tork Premium» un «Advanced» daudzkārtīgi salocītie roku dvieļi ir pielāgoti personālam, kas bieži mazgā un slauka rokas. Mūsu labi izstrādātie «Tork Xpress™ Multifold» roku dvieļu dozatori iederas kompaktās vietās un klusi nodrošina mīkstus, atsevišķus papīra dvieļus, lai aizsargātu personāla rokas un pacientu nepieciešamību pēc miera.

«Tork Xpress® Multifold Mini» papīra dvieļu dozators

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 552100

Dezinfekcijas līdzekļi


Bieži dezinficētas rokas palīdz novērst infekciju neaizsargātākās vidēs, bet var radīt sausumu pēc biežām nepieciešamām roku higiēnas darbībām visas dienas garumā. Mūsu «Tork» spirtu saturošajiem roku dezinfekcijas līdzekļiem ir papildu kopšanas sastāvs, tai pat laikā saglabājot efektivitāti pret dažādiem mikroorganismiem. Jo dziedinošajām un mierinošajām rokām arī pašām jābūt veselīgām. Lietojiet mūsu brīvroku «Tork» šķidrumu dozatoru ar rokas sviru, lai nodrošinātu labu higiēnu. Mums ir arī mazākas uz darba virsmas novietojamas sūkņu pudeles un kabatas formāta pudeles elastīgai novietošanai un ērtībām.

«Tork» šķidro ziepju dozators ar rokas sviru

«Tork» šķidro ziepju ...

Prece : 560100

«Tork» gelveida dezinfekcijas līdzeklis rokām

«Tork» gelveida dezin...

Prece : 420103

Mitrinātāji


Rekomendētie produkti

Aprūpes sniedzējiem, kas bieži mazgā rokas, nepieciešama papildu kopšana arī pašiem. Jūs varat palīdzēt aizsargāt rokas, kas palīdz tik daudziem, ar mūsu «Tork» roku & ķermeņa losjonu bez smaržas. Bagātīgās, nomierinošās, mitrinošās sastāvdaļas padara roku ādu maigu un pabarotu. Mūsu «Tork Mini» šķidrumu dozators losjonam ir kompakts, tādējādi to viegli nošķirt no lielākām ziepju un dezinfekcijas sistēmām. Ātri veicama papildināšana ar noslēgtām, higiēniskām uzpildes pudelēm, tai pat laikā samazinot piesārņojuma pārnešanas risku.

«Tork Mini» šķidro ziepju dozators

«Tork Mini» šķidro zi...

Prece : 561000

«Tork» nearomatizēts losjons rokām un ķermenim

«Tork» nearomatizēts ...

Prece : 420202

Tualetes papīrs


Rekomendētie produkti

Uzlabojiet higiēnu un ietaupiet līdz 40% lietošanā ar mūsu «Tork SmartOne®» sistēmu. Ar vienas salvetes dozēšanu vienā laikā jūs paņemsiet tikai nepieciešamo salveti un tiks samazināts patēriņš. Uzpilde ar mūsu «Tork Advanced» salvešu kvalitāti nodrošinās higiēnu, neradot nekārtību.

«Tork SmartOne®» tualetes papīra rullis

«Tork SmartOne®» tual...

Prece : 472242

Mazgāšanas drāna


Rekomendētais produkts

Dažreiz labai higiēnai ir nepieciešama laba, maiga berzēšana. Mūsu izturīgās, tomēr mīkstās, īpašam mērķim izstrādātās «Tork» mīkstās mazgāšanas drānas nodrošina rūpīgu, maigu mazgāšanu ar minimālu piepūli. Piemērotas ādas un virsmu tīrīšanai. Mazgāšanas drānas iepakotas pārnēsājamā kastes dozatorā.

Salvetes sejai


Rekomendētie produkti

Ērtības, ko sniedz salvešu esamība pa rokai, var palīdzēt jūsu pacientiem justies komfortablāk. Mūsu izcili mīkstās «Tork» salvetes sejai pievilcīgā pie sienas piestiprināmā vai brīvi novietotā «Tork» sejas salvešu dozatorā var radīt vienkāršu, rūpes izrādošu atšķirību.

«Tork» kosmētisko salvešu dozators

«Tork» kosmētisko sal...

Prece : 270023

«Tork Premium» īpaši mīkstas kosmētikas salvetes

«Tork Premium» īpaši ...

Prece : 140280

Slaucīšanas materiāli


Rekomendētie produkti

Dienas laikā ir nepieciešamība veikt nepārtrauktu uzkopšanu, piemēram, saslaucīt izšļakstījušos materiālus, šķidrumus un ēdiena pārpalikumus — un bieži slaucīt rokas. «Tork» slaucīšanas papīrs «Plus» ir daudzfunkcionāls papīrs, kas lieliski piemērots šiem uzdevumiem. Un ar mūsu «Tork Reflex™» pārnēsājamo dozatoru — turētu rokās vai piestiprinātu pie ratiņiem — jūsu komanda varēs viegli paņemt nepieciešamo papīru tieši tad, kad tas nepieciešams.

Salvetes


Rekomendētie produkti

Nodrošiniet saviem iemītniekiem papildu higiēnas aizsardzību un samaziniet salvešu lietošanu par vismaz 25%, salīdzinājumā ar tradicionālajiem salvešu dozatoriem*, izmantojot mūsu «Tork Xpressnap®» salvešu dozēšanas sistēmu. Dozēšana pa vienai salvetei vienā reizē samazina nelietderīgu salvešu izmantošanu un uzlabo higiēnu, tai pat laikā ietaupot uzglabāšanas vietu, samazinot uzpildes uzdevumus un minimizējot pasūtīšanas biežumu. Tās pieejamas dažādos stilos un krāsās, tādējādi jūs varat personalizēt šos dozatorus un salvetes, lai palīdzētu iemītniekiem justies kā mājās.

Tvertne


Rekomendētie produkti

Laba higiēna tiek ātri uzturēta ar mūsu vienkārši tīrāmo lielas ietilpības «Tork» 50 l atkritumu tvertni. Tās pārliekamais vāks paslēpj atkritumus labākai higiēnai. Tās ir vienkārši tīrīt, iztukšot un papildināt ar mūsu izturīgajiem, uzticamajiem «Tork«» atkritumu maisiem.

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

«Tork» 50 litru atkritumu maisi

«Tork» 50 litru atkri...

Prece : 204060