Healthcare 2.tif

Pacientu aprūpe

Lai palīdzētu labāk aprūpēt pacientus un garantētu nepieciešamo higiēnas līmeni pacientu aprūpētājiem un apmeklētājiem, piedāvājam pilnu klāstu līdzekļu roku un virsmu higiēnas nodrošināšanai. Mūsu maigās ziepes, mīkstie daudzfunkcionālie dvieļi, efektīvie dezinfekcijas līdzekļi un mitrinošie losjoni ir ļoti piemēroti ikvienam saskarsmes brīdim pacienta telpā. Turklāt tuvumā esošie modernie un higiēniskie dozatori garantē lielāku atbilstību, kā arī ļauj novērst infekcijas.

Ziepes


Rekomendētie produkti

Mūsu «Tork» īpaši maigajām putu ziepēm ir maigs sastāvs, kas nodrošina izcilu lietošanas komfortu personālam un pacientam. Īpaši maigais sastāvs ir dermatoloģiski testēts un ādu kopjošās sastāvdaļas parūpēsies par jutīgu ādu biežas roku mazgāšanas gadījumā.
Izvēle izmantot mūsu «Tork» putu ziepju dozatoru ar «Intuition™» sensoru bezskārienu padevei vai manuālai padevei, kad vissvarīgākais ir klusums, padara sistēmu par elastīgu partneri roku higiēnas nodrošināšanai pacientu telpās.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

«Tork Extra Mild» putu ziepes

«Tork Extra Mild» put...

Prece : 520701

Roku dvieļi


Rekomendētie produkti

Roku slaucīšana ir svarīgs solis piesārņojuma pārnešanas novēršanai. Bet troksnis no roku dvieļa dozatoriem pacienta telpā var traucēt tiem, kam nepieciešams miers, lai atveseļotos. Mūsu «Tork Xpress™» daudzkārtīgi salocīto roku dvieļu dozatori garantē uzticamu salveti-pēc-salvetes dozēšanu bez dozēšanas trokšņa. «Tork Advanced» un «Premium» papīra dvieļi izstrādāti, lai paātrinātu uzsūkšanu un pieļautu vieglu noslaucīšanu, aizsargājot epidermu. Papildu kopšanai.

«Tork Xpress® Multifold» papīra dvieļu dozators

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 552000

Dezinfekcijas līdzeklis


Rekomendētie produkti

Pasaules Veselības organizācija (PVO) rekomendē piecus aspektus labai roku higiēnai pacienta aprūpē. «Tork» produkti ir būtiski ikvienā solī.
Mūsu «Tork» spirtu saturošie roku dezinfekcijas līdzekļi dažādos formātos ir pieejami elastīgai lietošanai. Un pacienti, kuri redz, ka viņu apmeklētāji pirms apmeklējuma parūpējas par savām rokām, jūtas labi aprūpēti. Mūsu spirtu saturošie roku dezinfekcijas līdzekļi satur mitrinošas sastāvdaļas papildu kopšanai, jo rokām, kas ārstē, arī pašām jābūt veselām.

«Tork» putu ziepju dozators

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561500

«Tork» putu dezinfekcijas līdzeklis rokām (uz spirta bāzes)

«Tork» putu dezinfekc...

Prece : 520101

Mitrinātāji


Rekomendētie produkti

Aprūpes sniedzējiem, kas bieži mazgā rokas, nepieciešama papildu kopšana arī pašiem. Jūs varat palīdzēt aizsargāt rokas, kas palīdz tik daudziem, ar mūsu «Tork» roku & ķermeņa losjonu bez smaržas. Bagātīgās, nomierinošās, mitrinošās sastāvdaļas padara roku ādu maigu un pabarotu. Mūsu «Tork Mini» dozators losjonam ir kompakts, tādēļ to viegli atšķirt no lielākām ziepju un dezinfekcijas līdzekļu sistēmām. Ātri veicama papildināšana ar noslēgtām, higiēniskām uzpildes pudelēm, tai pat laikā samazinot piesārņojuma pārnešanas risku.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

«Tork» nearomatizēts losjons rokām un ķermenim

«Tork» nearomatizēts ...

Prece : 420202

Tualetes papīrs


Uzlabojiet higiēnu un ietaupiet līdz 40% lietošanā ar mūsu «Tork SmartOne®» sistēmu. Ar vienas salvetes dozēšanu vienā laikā jūs paņemsiet tikai nepieciešamo salveti un tiks samazināts patēriņš. Uzpilde ar mūsu «Tork Advanced» salvešu kvalitāti nodrošinās higiēnu, neradot nekārtību.

«Tork SmartOne®» tualetes papīra rullis

«Tork SmartOne®» tual...

Prece : 472242

Mazgāšanas drāna


Rekomendētais produkts

Dažreiz labai higiēnai ir nepieciešama laba, maiga berzēšana. Mūsu izturīgās, tomēr mīkstās, īpašam mērķim izstrādātās «Tork» mazgāšanas drānas nodrošina rūpīgu, maigu mazgāšanu ar minimālu piepūli. Piemērotas ādas un virsmu tīrīšanai. Mazgāšanas drānas iepakotas pārnēsājamā kastes dozatorā.

«Tork» mīksta «Premium» kvalitātes mazgāšanas drāna

«Tork» mīksta «Premiu...

Prece : 742100

Salvetes sejai


Rekomendētie produkti

Ērtības, ko sniedz salvešu esamība pa rokai, var palīdzēt jūsu pacientiem justies komfortablāk. Mūsu izcili mīkstās «Tork» salvetes sejai pievilcīgā pie sienas piestiprināmā vai brīvi novietotā «Tork» sejas salvešu dozatorā var radīt vienkāršu, rūpes izrādošu atšķirību.

«Tork» kosmētisko salvešu dozators

«Tork» kosmētisko sal...

Prece : 270023

«Tork Premium» īpaši mīkstas kosmētikas salvetes

«Tork Premium» īpaši ...

Prece : 140280

Slaucīšanas materiāli


Rekomendētie produkti

Dienas laikā ir nepieciešamība veikt nepārtrauktu uzkopšanu, piemēram, saslaucīt izšļakstījušos materiālus, šķidrumus un ēdiena pārpalikumus — un bieži slaucīt rokas. «Tork» slaucīšanas papīrs «Plus» ir daudzfunkcionāls papīrs, kas lieliski piemērots šiem uzdevumiem. Un ar mūsu «Tork Reflex™» pārnēsājamo dozatoru — turētu rokās vai piestiprinātu pie ratiņiem — jūsu komanda varēs viegli paņemt nepieciešamo papīru tieši tad, kad tas nepieciešams.